Ez + az !

itt vagy: Eropolis > BDSM negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Ez + az !
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
vica44smno#1212006-03-08 00:29:18
Üdv mindenkinek! Azt hiszem látszik, hogy a téma tovább foglalkoztatott és elgondolkoztatott. Elgondolkoztatott, a kövezkezők miatt, mert senkit nem szeretnék elrentettni a BDSM-től...de megfogfontolabdónak tartom hogy valaki kialakít-e egy s/m kapcsolatot,és kivel  Tudod, tudjátok amikor egy nőnek meg kell mondani, hogy nem lehet gyereke mert a mészálynál, olyan heggesedés alakult ki helytelen tágitások miatt, hogy nem fogja kihordani a gyerekét... higgétek el kegyetlen dolog, de sajnos találkoztunk már a teniszlabda esetével, amikor is efy ffi hugycsövét tágitotta ki a domina, és egy teniszlabdát sikerült feldugnia amit persze nem sikerült a dominának eltávolitania ahhoz már túl mélyen volt. A ffi szégyelte és kb 3 nap múlva látta urulógus ami már nagyon késön volt a teniszlabda betokozodott, és hát vsak mütéti eltávolitásra kerülhetett sor ami a teljes nemiszerv eltávolitását jelentette,, Ergo egy élet oda lett. Miután az egyik barát urulógus, és az egyik barátnőm jogász, így probáltunk valamit tenni. Bevallom nem sikerült, hiszen be kelett látni büntető feljelentést nem tudunk tenni mert a fiú SZABADAKARATÁból tette, max.amit lehet az polg.per.eljárás keretén belül kártérítési igénnyel léphet fel. Amit mindenki tud az elvesztett éveket nem pótólja.

Fontosnak tartom hogy mindenki szeme előtt legyen ott
ez a szó szabadakarat! ez az szó ami mindent meghatároz! ennek tudatában válasszon...

Elnézést wee a kétszeri hozzászóláshoz.
vica44smno#1202006-03-07 22:28:13
Szia wee! Szerintem a téma találó! Nem hiszek abban hogy kezdőkkel ki lehet probálni a BDSM-t, viszont abban hiszek hogy két ember egyszerre kezdő tudják mit akarnak, ismerik magukat, és belevágnak egy ilyen kapcsolatba. BDSM-ben nekem a legfontosabb D/s, ha ez nincs nincs hiteles s/m-sem.Viszont óva intennék attól mindenkit, hogy ismeretlenekkel belekezdjenek a BDSM-ben. Egy látszólag ártalmatlan kötözés is lehet ártalmas.
A vesszőzés is ilyen ami ha valaki nem ismeri önmagát, fizikai határait veszélyes is lehet.
A chaten többször olvastam, hogy büntetésként Domok leírják 25 vessző, ütés stb, megdőbentő hogy a subok vállalják ismeretlenül.Gondoljatok bele abban ha nem ismered a Domot az első ütéssel kiüthet és már nem is emlékszik a többire. A BDSM szerintem egyik és legfontosabb alpelve feltétel nélküli bizalom, hiszen egy sub feltétel nélkül bizza rá a DOM-ra Dominára az életét.
Amióta itt chatelek, több ffi kérdezte tőlem ha ilyen vagy olyan hajlama van akkor ő már ugye homoszexuális? Én ugyan nem vagyok szexológus de sokan nem tudják elválasztani a szexualitás bizonyos fokait, téves önképet alakítanak ki magunkban, és ez attól válik veszélyessé ha másságukat ugyan felismerik, de másban fejezik ki.
a BDSM is másság nem megszokott, ettől persze nem kell hamut szórni a fejünkre szégyelni sem kell, és titkolni sem, mint hogy a homoszexualitást sem.
Veszélyessé ez akkor válik, ha másságunkat nem tudjuk felismerni és és másként éljük ki.
bigi#1192006-03-06 10:21:05
Szia Wee!

Nagyon egyetértek... amikor kezdő votlam én is csak tapasztalatakkal ismerkedtem... egyszerűen mert tanulni akartam.
Aztán később találkozgattam kezdőkkel... aminek 1ik baja volt, hogy sokan kb első beszélgetésnél éreztették, hogy amint megtanulták amit akarnak el is akarják felejteni, hogy létezem... aztán csodálták, hogy végül tanulás előtt küldtem Őket a fenébe... de volt, amikor jó kedvem volt és ilyeneknek is segítettem... ebből volt amit megbántam... és volt amit nem.
Nem hizem hogy subként ne lehetne egy domnak dominának megmutatni hogy miről és hogyan is szól ez a dolog...
sőőőt egyre jobban azt hiszem, hogy vki bármennyire tapasztalt is, egy új ismerkedéskor mindig kell "tanitania" a topot (mert a szadistát is kell tanítani), hogy én adott ember mit élvezek, mit nem, mitl félek ... azza hogy n milyen vagyok.
Mert hiába kezdő vagy olvasott, vagy nagyon tapasztalt vki az adott új személlyel val ismerkedés mindig teljesen át kell hogy formálja az eddigi elképzeléseit.
Legalábbis én nem hiszem, hogy van olyan ember aki 2 különböző partnerrel ugyanazt, ugyanúgy meg tudja csinálni és ugyanolyan az eredménye.
(Bár tudok olyat, aki erre esküszik, de én ebben nem tudok hinni, hogy tud működni)

Wee... szerintem szuper a téma :)
szép napot Nektek!
Bigi
weerus#1182006-03-06 07:17:38
Jó reggelt!

Olvasgatom a reg.lapokat...
Egyre több olyat találok, ahol kezdő férfi hirdet, aki "végre ki akarja próbálni" milyen is a BDSM és ehhez keres kezdő lányokat.
Vajon valóban egy teljesen kezdővel kell kipróbálni?
Vajon a sub/ mazó lelkületű nő/férfi rá merje-e bízni magát egy teljesen gyakorlatlan domra?
Én nem mertem kezdőként, tapasztalatlan subbal indítani.Nekem az első és a következő ilyen élményem, kapcsolatom olyan emberrel volt aki már régóta ebben a világban élt!
Rengeteget tanultam Tőle.
A domináns fél tekintélye nem csorbul attól, ha elismeri a gyakorlatlanságát......Szerintem.
Bennem a mai napig vannak kételyek, néha félelmek egy szeánsz előtt, de amikor érzem a partnerem élvezi amit csinálunk ez feloldódik .Igaz nem is sorolom magamat a dominák közé és a gyakorlatom is csak gyermek cipőben jár.
Mi a Ti véleményetek erről?

Szép napot kívánok!
Üdvözlettel: Wee
weerus#1172006-03-05 20:45:46
A(z) #117 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
weerus#1162006-03-05 12:54:41
Válasz a(z) 115-es üzenetre:
Hmmmmmm.....
Elég harmatos :-PPPPP
nerita#1152006-03-05 12:38:59
Kedves Veronika, 

végre te is megmosolyogtattál.
weerus#1142006-03-05 09:06:16
A(z) #114 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
weerus#1132006-03-04 20:12:57
Válasz a(z) 112-es üzenetre:
Kedves Nerita, alias.....!

Igen gratulálok, megest sikerült megnevettetned :-))))
Sajátos "félre"-értelmező szótárad lehet:-))))
Ennyire, csak kevés ember tudja a dolgokat félre magyarázni:-))))
A mai nyügös, náthás napomba legalább beloptad a mosolyt is:-))
Persze tudom én, az élcet, az iróniát, sokan nem tudják értelmezni, nekik csak a gúny az érthető.
Olvasgasd amiket írunk, hátha adatik, Neked is valami jó tanács:-) 
Vagy tenmagadat értetted jó tanács osztógatónak?
Háááááát.......

Üdvözlettel: Wee
nerita#1122006-03-04 19:56:44
Válasz a(z) 106-es üzenetre:

Kedves wee, 

ezzel burkoltan azt mondod, hogy a bigi, a vica44smno és mind, aki nem keres senkit, ne járjon fel? 

Esetleg ők maradhatnak, mert a kis csapatodba tartoznak, csak azok menjenek, akik szerinted nem ütik meg a lécet? 

Persze lehet, hogy valakiknek meg ők testesítik meg az igényességet, a másik csoport meg az álságosságot. 

Minden ember más és más embertipust kedvel, szeret. Aki neked nem szimpatikus, lehet a másiknak még az.

Szerintem nem probléma, hogy olyanok is fent vannak, akik már megtalálták a párjukat, hiszen jó tanácsokkal láthatják el azokat, akik még csak most keresnek.
vica44smno#1112006-03-04 18:40:33
Bogi elnézésedet kérem, hogy az előbb elfelejtkeztem rólad, neked is köszönom, és mégegyszer ne haragudj!
vica44smno#1102006-03-04 18:33:54
Kedves wee!
Elnézésedet kérem valóban félre értettelek, ezért ne haragudj rám!

Most Nem igazán tudom mit írjak....

Kedves bigi!

Te tudod egyszer már megvívtam a saját bozót harcomat, nem tudom... tényleg annak érzem.

Kedves samu!

Köszönönöm a biztatást, hogy vívjam tovább, de tudod ez nem egy sub lelkü nőnek való!
bigi#1092006-03-04 17:31:29
Szia Wee, Vica!

Wee: köszi amit írtál. :)

Vica: vagyok... olvasok... és néha chaten is... tudod én a német helyzetet ismerem... és nekem is álmom, hogy magyar emberek között ugyanezt tehessem, amit egy német chaten megtehetek... de nehéz, mert itt nincs meg az a kultúra... remélem csak még... és alakul a társaság... és amíg látom nem vagyok egyedül, aki erre vágyik ígérem nem fogok csak a külföldi chatekre járni, hanem maradok. :)

Bigi
weerus#1082006-03-04 16:59:22
Válasz a(z) 107-es üzenetre:
Vica!

Sajnálom ha félre értettél, nem éretted, kinek szólt az írásom!
Bigi nem ment el, hála az égnek, és pontosan arra próbáltam rámutatni, akik Titeket üldöznek náluk van az ellentmondás.
Én épp, azt írtam magam is jártam ide amikor nem kerestem.
No mindegy, talán ha még egyszer elolvasod megérted.....
Üdv: Wee
vica44smno#1072006-03-04 16:34:55
Wee lehet te furcsának tartod, ha valakinek párja van. mit keres itt. Nos az én válaszom Angliában éltem, vagyis félig itt félig ott ma is,Ott természetes, dolog hogy valaki chatel hiszen sok mindent megbeszélhettünk, és megbeszélük. Az ellen mondás csak addig ellentmondás ameddig nem tudjátok elfogadni van ilyen is. Talán más, ebben is más.Van  ilyen is ...                                    Egyébként nem tudtam, hogy bigi is elment..." dorky "azaz különc
weerus#1062006-03-04 16:04:02
Kedveseim!

Azért látok itt némi kis ellentmondást!
Mert bigit is vica44smnot is és még pár másik embert, azért ostoroznak mert nem keres senkit, CSAK beszélget.
Megjegyzem nem értelmetlen dolgokat és bár egyesekkel ellentétben nem hangoztatják magukról, hogy az IQ-k az egeket verdesi, még is okosak, intelligensek.....Szerintem.
Nos a minap este szemtanúja voltam, amit bigi épp elköszönt mondván, Neki van párja akivel törődjön és értelmetlen fecsegésre nem pazarolja az idejét.Erre volt a reakciója embernek hogy nekik is van.

No most akkor, hogy is van ez???
Ha van párja valakinek akkor miért keres, miért lóg itt állandóan.
Azt sem értem, ha valaki áradozik mennyire szerelmes és milyen jó a kapcsolata, aztán még is itt van és keres.
És ha mást ostoroz amiért nem keres akkor, ő miért jár ide ha már van Kedvese?
Szóval van itt némi ellentmondás......Szerintem

Én keresek és Kedvesem is van, DE mást keresek itt mint amit Tőle kapok.
DE amikor volt subom akkor is ide jártam, mert szeretek beszélgetni, új embereket megismerni.
Sajnálatos dolog, amikor egyeseknek az a szórakozásuk, hogy másokat elüldöznek innen.

Talán nem ártana, élni és élni hagyni.

Üdvözlettel: Wee
vica44smno#1052006-03-04 15:01:30
Talán a téma :virtuális zsarolás Nem túl régen valaki ide hivott, egy chatről hogy itt lehet értelmes emberekkel értelmesen beszélgetni.A hívásra nyitott
voltam, most itt vagyok, voltam.... Azt is gondoltam mint mindég /elsősorban angol chatekan szokás névvel fényképpel /regisztráltattam, magam. Már a kép vihart váltitt ki, az, hogy talán eszem is van az már csak hab volt a tortán.
miért írom mindenzt, azért mert kaptam egy levelet gondoltam közzé teszem.... végül is a lényeg huzzak el innen aki nem privizik, az nem való ide ez egy ismerkedő chat,A reg. lapomon, is rajta nem privizek, boldog párkapcsolatban élek, és így nem keresek senkit. Azt is gondolom, hogy ha párt keresnék akkor is jogom van, eldönteni kedves subcsajT, kedves rabszolgalányt keresők..hogy privizek-e vagy sem.
Egy darabig téma volt, hogy, hogy nézek ki, erre a válaszom vállalhatóan. Vállalom magam....
Tisztelt virtuális világ, talán nem kellene mindenkiről feltételezni, hogy hazadik....
Üzenem mindenkinek, nem vagyok árucikk, nem vagyok aladó és eladható.
Nem nyomoztam, utánna, hogy az egyik kép hogy került, fel egy társkereső Webre....
Sokat köszönhetek, weerusnak, samunak, biginek és  spankynak...Sziasztok néha benézek hozzátok....
bogihu#1042006-03-03 08:43:33
Drága Weer!

Kérted szóljak hozzá a témához, hát megteszem.
Örömmel tölt el, hogy Te nem hagytad magad manipulálni az én személyemet illetően!
Szerintem az ember akkor lesz sikeres és boldog, ha megpróbálja saját magát saját érzelmeit, gondolatait irányítani, s bár figyelembe véve mások tanácsait vagy épp ártani akaró ténykedését
elzárja az utat a manipuláció előtt.
Engem nem lehet manipulálni, próbálták már többen de a saját ÉN MAGAM akaratom nem engedte.
Meg kell tanulnia az embernek saját magát irányítania nem engedve hogy mások cselszövései, ármánykodásai eltereljék attól amit Ő maga szeretne tudni érezni akarni.
Én a magam részéről megteszek ezért mindent, s próbálom magam irányitani az agyam az érzéseim.
És nem engedem, hogy mások befolyásoljonak abban a hitemben, ami szerintem helyes, és boldogsággal tölt el.
Az összeugratás amiről reggel beszéltél egy aljas manipuláció része, amiből én még nem kaptam jelzést, vagy épp nem vettem figyelembe pont a fent említett gondolatok miatt.
Magyarul, hogy mindenki értse: Hozzám bárki jöhet azzal, hogy Te igy és ugy rólam ezt meg azt...
Nem fogom tudomásul venni, és pedig egy okból nem.
Az emberekhez való hozzáállásunk megegyezik, s ha bár van is ami fájt veled kapcsolatban, az nem ingatott meg abban a hitemben, hogy ha bármi gondunk lesz egymással azt nyiltan egymás szemébe fogjuk mondani, kultúráltan néha ércelődve, de semmiképp nem támadólag.
És azt is tudom hogy tudod mi fáj, bár még nem tisztáztuk, pedig már rég szerettem volna, de várom azt az időt amikor Te magad is ugy látod, hogy igen ezt meg kell magyaráznod.
És ma reggeltől ugy érzemnem sokáig kell rá várnom.
Üdv: Bogi
dom001#1032006-03-03 07:40:29
Válasz a(z) 101-es üzenetre:

Simán lehet bárkit manipulálni. Engem legalábbis tuti. És ebben dologban lényegtelen, hogy milyen a személyiségem, észbeli képességem. Ha reagálni akarok valamire, akkor mindegy, hogy intellektuális csapdáról, provokációról van szó, hozzá fogok szólni, ha akarok. Persze, ha nem látom értelmét, akkor nem. :) Max. sajnálkozásom fejezem ki, és csendes szemlélőként nézem a további fejleményeket.  Nyilván az is fontos lehet, hogy az illető mit szeretne elérni.
weerus#1022006-03-03 06:12:51
Na még 1x:-)))
Tehát!
Virtuális MANIPULÁCIÓ !

Korán van még :-)))
weerus#1012006-03-03 06:11:10
Virtuális manupuláció!
Érdekes dolog, még az egyébként magukat okosnak, intelligensnek, dominánsnak stb. valló embereket is lehet manipulálni.
Eddig azt hittem, csak szmélyesen.....
De most kiderült virtuálisan is működik.:-)))
Vélemény? 

Üdv néktek!
Wee
weerus#1002006-03-02 16:25:53
Válasz a(z) 99-es üzenetre:
Köszönöm a fórumba író emberek nevében!
Valakitől hallottam egy mondást, talán illik ide.
" A BDSM az intelligens emberek játéka"

Wee
eropolice#992006-03-02 13:30:22
Azt még hozzá kell tennem, hogy ebben a negyedben olvasom a legértelmesebb megnyilvánulásokat, és ez nem csak relatív, hanem abszolút is.
Függetlenül a lentebbi félreértésektől/-értelmezésektől. :-)

SD
:-)
weerus#982006-03-02 12:04:41
Válasz a(z) 97-es üzenetre:

Igen!
De, azóta már tisztán látok:-)))))
nerita#972006-03-02 11:52:55
alias????? félreismertél.
weerus#962006-03-02 10:37:35
Válasz a(z) 95-es üzenetre:
Kedves Nerita, alias ......! :-)))

A "nem vagyok rá büszke" gondoltam kifejezi, amit közölni akartam!
NEKEM NEM SZABAD!
Másoknak szabad, mindenki azt tesz amit akar:-))))
De vannak olyan helyzetek, amikor sajnos én is belemegyek egy-egy értelmetlen szópárbajba, olyan emberekkel, akiket szóra sem kellene méltatnom.
Ismételten arra a megállapításra jutottam, csak elbeszélsz mellettem, nem értvén, vagy nem akarván érteni amit írok:-))))
De mint minden embernek, Neked is jogod van a vélemény nyilvánításhoz:-)))
Élj szabadon eme jogoddal!
Bármikor szivesen látlak a fórumomban:-))))

Wee
nerita#952006-03-02 09:11:35
Válasz a(z) 86-es üzenetre:

kedves wee, 

nem értem, ha te elítéled a verbális agressziót, miért élsz vele?:

"Azt is tudják rólam, igaz nem vagyok rá büszke és nem hangoztatom, én is a fölbe tudok döngölni bárkit a gúnyos szövegemmel!"

neked lehet, másoknak nem?
weerus#942006-03-02 07:22:44
Válasz a(z) 93-es üzenetre:
Flo!

Szerintem senki nem mondta, hogy nem élvezte a hozzászólásodat, vagy Dom hozzászólását.
Talán egyszerűen csak arról van szó, nincs több mondanivalója a témában, mivel picit másként értelmezted a mondatait.
Persze, ez részemről csak feltételezés, nem tudhatom egy másik ember mit gondol.
Az utóbbi napok chat szobai, baromfi udvarra jellemző civakodásai után, igazán jó tartalmas mondatokat olvasni.
Még akkor is, ha én magam másként vélekedek a témáról!
Köszönöm a hozzászólásodat, és köszönöm Domnak is. 

Szép napot!
Wee
subflo#932006-03-02 05:25:21
Válasz a(z) 92-es üzenetre:

Kedves Swingerdreams,

egészen a 88-as üzenetig én is élveztem... 

Most, hogy legalább egyvalakinek tetszett ez rajtam kívül,nem is vagyok annyira elszontyolodva Dom rövid és számomra fájó üzenete miatt.

Szép napot. :-)

flo
eropolice#922006-03-01 22:49:01
Sziasztok,

Élvezet volt olvasni a szellemi párbaj (?) sorait. :-)

Üdvözlettel:

SD
subflo#912006-03-01 14:52:30
Válasz a(z) 88-es üzenetre:

Kedves Dom!

Sajnálom, hogy feladtad... Számomra értelmes beszélgetésnek tűnt...

flo
weerus#902006-03-01 13:57:39
Dom !

Köszönöm!!
:-))
dom001#892006-03-01 13:47:42
Válasz a(z) 86-es üzenetre:

Wee :)

*Igen.*
dom001#882006-03-01 13:45:35
Válasz a(z) 85-es üzenetre:

Kedves Flo!

Úgy látom, érzem, hogy nem sikerült olyan mondatokat szerkeszteni, amelyek a gondolataim torzításmentesen juttatták volna el hozzád. Sajnálom. Csinálj amit akarsz! Szeretném, ha jól éreznéd magad itt a továbbiakban is!
subflo#872006-03-01 08:11:10
Válasz a(z) 86-es üzenetre:

Wee!

Határolódj. Nem kérlek rá többé, hogy ne tedd.

flo
weerus#862006-03-01 07:47:26
Válasz a(z) 85-es üzenetre:
Flo!

Bár Dommal beszélgetsz, de mivel egy fórumban teszed, gondoltam nem probléma, ha elmondom én is hozzászólok.
Talán a koromból adódóan talán a rám ragadt tapasztalatból, vagy abból, hogy volt alkalmam a virtuális világban sok embert "megismerni" én is azt gondolom jobb ezektől az emberektől elhatárolódni.
Hiszen mi értelme annak, ha az ő szintjükre lemenvén, vitába szállunk.
Aki ismer, pontosan tudja mennyire szeretem az építő jellegű vitákat.Azt is tudják rólam, igaz nem vagyok rá büszke és nem hangoztatom, én is a fölbe tudok döngölni bárkit a gúnyos szövegemmel!
De mi értelme. Hiszen aki sértő igaztalan dolgokat ír rólam, nem ismer, vagy félre ismer.
És gyakran még olyanok is sértő mondatokat használnak a másikkal szemben, akik már némileg ismerik.
Tudod Flo miről beszélek, és ezeken a publikum előtt sértőn odavetett, mondatokon élén az sem tompít, ha négyszemközt bocsánatot kér az illető.
Én ilyenkor inkább elhátrálok.
Mint tettem ezt akkor is.
És teszem ezt a kellékek fórumában engem vádoló személy esetében is.
A verbális agresszió szememben teljesen értelmetlen és ugyan akkora éle van mint bármilyen más agressziónak!
Természetesen senkit sem ítélek el azért, ha ilyen a stílusa, ha ezt tartja helyesnek, ha a vérmérsékletére, korára hivatkozva indokolja a viselkedését.
Csak egyszerűen elhátrálok.....

Üdvözlettel: Wee
subflo#852006-02-28 21:19:08
Válasz a(z) 84-es üzenetre:

Kedves Dom!

Az ironizálásaidat most ignorálom. :-)

A rendreutasítás: bár értem én, hogy miért írtad, azért nem hagyom szó nélkül. Én csak az intim határaimat védem. Márpedig azt nagyon határozottan ezen a határon belül érzem, hogy hogyan reagálok egyes emberek mondandójára. Természetesen azért nem vagyok teljesen öntörvényű, így is visszafogom magam. De hogy fogjam be a számat, mikor semmi ingerenciám befogni, csak mert Ődomsága, Őbírósága ( :-) ) erre utasít... Istibizi befognám, ha komoly okot látnék erre, még az ellenkezési vágyamat is megpróbálnám leküzdeni. :-)

Sztem egyébiránt maradjunk itt, ne vigyük ki a beszélgetésünket.

Betegség... Arra ösztönzöl, hogy utánanézzek a mentális egészség és betegség fogalmainak. Rendben, meg fogom tenni, de nem most.

Amiatt, hogy nem kegyetlenkedsz, már miért omlana össze bennem bármi???

Az interneten ismerkedő libuskákat fenyegető veszéllyel kapcsolatban nem értek egyet. Ha tényleg olyan tájékozatlan és butuska, akkor önként és dalolva nyújtja a csuklóit, bokáit stb. megkötözésre, és aztán b.......a a védekezési lehetőségeit... (Látod, kimoderáltam a trágár szó 7 betűjét. Minő alkalmazkodási képességre való hajlam...)

Köszönöm, hogy nem tompítod ezentúl a mondataid élét. De azért érdemes lenne talán ezt a többiekkel nem tenni. :-) Szegények. :-)

Elfogadom, hogy nem szereted az agresszivitást (bizonyára domként sosem éled ki az agressziódat) és a sértegetést. De mi közöm nekem ehhez, drága Dom? :-) Értem én, hogy megválasztottunk, de ilyen szinten meglátásom szerint nem kéne beleszólni a civakodásokba, anyázásokba és a többi. A rend fenntartása - legalábbis én így ítélem meg - nem ilyen piszlicsáré ügyek  elsimítását jelenti. Vagy te máshogy látod? Rend a lelke mindennek, és mindenki legyen kedves, és a problémáinkat a fejünk homokbadugásával intézzük el - helyett ne vegyük észre? Úgy látom, hogy igenis fontos konfrontálódni olykor, és nem riadok meg a verbális harctól sem. Agresszió? Igen. Tagadjam, hogy van bennem, mert úgy illik? Nem! Ha harc, akkor legyen harc. Én így élem az életemet. Nem keresem az okot, az ürügyet a harcra, szeretem a békét. Viszont nem is hátrálok meg. És nem díjaznám, ha a karakterem, a személyiségem egy igencsak hozzám tartozó részét - mely, tudom, sokak számára nem szimpatikus, na klar - le kellene hazudnom magamból.

Miért állítod, hogy rendreutasító stílust csak az engedhet meg magának, akit erre bárki felhatalmazott? Pont te írtad: "Engedjük meg azt is, hogy ebben, vagy bármely más fórumban, vagy a szobákban, a közösben mindenki elmondja a véleményét, egyben bizonyítványt is kiállítva magáról. Értsük ezeket a véleményeket úgy, ahogy a megfogalmazójuk szeretné. Tulajdonítsunk nekik olyan jelentéstartalmat, amilyet a nyilatkozó közölni szeretne." 

Miért akarod illedelmes látszatburokban tartani a jónépet, Dom? Felnőttek vagyunk. Ha nem félted az összekötözött libuskát a kegyetlenkedő barmoktól, akkor miért félted a Tisztelt Olvasókat, esetleg Hozzászólókat egy-egy vehemensebb, durvább verbális támadástól? Hm?

Ha a verbális erőszakot öncélúnak nevezed, egyet kell értenem veled ebben. Tény azonban, hogy sokkal kisebb sebet üt általában (és ha a netet vesszük harctéri közegnek, akkor valóban nem tud nagyon sebezni). Vállalom: amikor agresszív vagyok akár itt, akár élőben, az öncélú. Értéktelen? Ezt a szót hogy vagy képes ehhez illeszteni? Számomra értelmezhetetlen. Az agresszió mint olyan, nem lehet értéktelen... Ez értelmetlen. 

Az agresszió ráadásul nagyon is szükséges, különben nem éreznénk. Persze érdemes mederbe terelni. Ám a legtöbb ember sajnos tabuérzelemnek tekinti a haragot, a dühöt, és elfojtja. Csak nem tartozol te is közéjük? 

A félreértés tisztázásának megkavarása: Te írtad: 

"Mellőzzük a negatív jelzőket, ne személyeskedjünk. Amennyiben a másik bármilyen üzenete sértő ránk nézve, akkor szakítsuk meg egyoldalúan a kommunikációt"

Most akkor meg akarod mondani, hogy mit hogy csináljunk vagy nem?

flo tisztelettel meghajol Dom előtt, namasztét mutat, majd törökülésben türelmesen megvárja a választ.

:-)
dom001#842006-02-28 10:17:18
Válasz a(z) 83-es üzenetre:

Kedves Flo!

Köszönöm az írói fordulatoktól sem mentes hozzászólást. (Szerintem rendreutasítást. :P :D) Szerintem nem értettelek félre. 
Ha mégis, akkor majd itt a fórumban, vagy chat-en megbeszéljük a félreértéseket. Mondjuk úgy tisztázzuk. :)

Mint az előző hozzászólásomban is jeleztem, kíváncsi voltam a véleményedre. Arra, hogy te miért tartod betegnek azt, aki sérteget mást? Most már tudom, hogy ezeket az embereket nem tekinted betegnek. Marad még 1 kérdés a betegséggel kapcsolatban: Miért tartod betegnek azt, aki másokat fel- és kihasználni szeretne? Miért beteg, aki szeretet nélkül ….. stb. kegyetlenkedik? És itt nem arról van szó, hogy ezzel a szeretet nélküli kegyetlenkedéssel egyetértek, vagy nem. (Egyébként se szeretettel, se anélkül nem szoktam kegyetlenkedni. Magát a kegyetlenkedést utasítom el. Attól függetlenül, hogy összeomlik-e a világ, vagy nem.)

Úgy gondolom, hogy nem nevezhető bdsm-nek az, ha az egyik ember a másikat megtámadja és megerőszakolja. Függetlenül attól, hogy férfiakról vagy nőkről van szó. 
Különbséget látok az utcai erőszakos nemi közösülés és aközött, hogy egy tájékozatlan nő hagyja magát megverni. Míg az utcai erőszak áldozata kevesebb védekezési lehetőséggel bír, addig mondjuk az interneten ismerkedő esetében sokkal távolabbi a veszély, kisebb a fenyegetettség. (Nem véletlen került fel a sem-chat-re az online biztonsággal foglalkozó ajánlás.) Abban egyetértünk, hogy nincs köze a bdsm-hez  annak, aki pusztán a maga vágyai kielégítésére alkalmaz erőszakot, figyelmen kívül hagyva a másik vágyait. Arról, hogy mi az erőszak sokan biztos többet tudnak, mint én. Gondolm ez így is marad.
Azt kiváltképpen köszönöm, hogy felhívtad JM lapjára a figyelmem. :P :-)

Ígérem, ezután jobban figyelek az írásjelekre, és nem tompítom a mondat élét. A felkiáltójeles mondatok mondanivalója: Nem szeretem és szerintem nincs is szükség arra, hogy agresszív, sértegető, vagy éppen kioktató hangnemben beszéljen bárki bárkivel itt a neten. Ilyen stílus csak az engedjen, az engedhet meg magának, akit a másik ember erre felhatalmazott. Hiszen nem látok értéktelenség szempontjából különbséget az öncélú fizikai és verbális erőszak között.

A "szerintem", "javasolom", "úgy gondolom" szavakat csak akkor használom, ha nyomatékosítani szeretném, hogy a véleményem személyes. Teszem ezt azért, mert amit leírok, arról kellő alappal gondolhatják az olvasók, hogy "szerintem" van úgy. 

Egy félreértés tisztázása. Még véletlenül se akarom megmondani, vagy előírni, hogy te, vagy bárki mit és miként csináljon itt a neten. Valóban rosszul reagáltad le. Szerintem. :-)
subflo#832006-02-28 07:41:47
Válasz a(z) 81-es üzenetre:

Kedves Dom!

Nem létezik, hogy ennyire félreértesz. Nem az a beteg ember (vagy nem ez a betegségének a tünete), aki sérteget másokat, hanem az, aki szeretet, figyelem nélkül pusztán totális önzéssel akar kegyetlenkedni. Ha egy ilyen ember szerinted nem beteg mentálisan, akkor egy világ omlott össze bennem veled kapcsolatosan.

Szerinted BDSM-nek nevezhető az, amikor egy féfri megtámad az utcán egy nőt és megerőszakolja? Ugye nem? És szerinted mekkora a különbség eközött és aközött, mikor egy tájékozatlan, ám kiszolgáltatottságra, fájdalomra (ámde közben biztonságra!) vágyó nő önként hagyja magát akár félholtra verni egy ilyen barom által? Szerintem nem sok. És ez _szerintem nem BDSM_. Határozottan nem az.

Ajánlom figyelmedbe a JM honlapjának nyitóoldalán lévő pár gondolatot az erőszak és az SM szembeállításáról.

Az utasításaid... Szerinted véletlenül használtam ezt a szót? Nos nem... Sok-sok mondatod felszólító volt, mégha nem is volt felkiáltójel a végükön. Pl.: "Mellőzzük a negatív jelzőket, ne személyeskedjünk."

Nem volt ott, hogy "szerintem" vagy "javaslom" vagy "úgy gondolom, hogy". Persze nincs ezzel semmi baj, csupán rosszul reagálok arra, ha valaki meg szeretné mondani, hogy mit csináljak, mit írjak a leveleimben. (Ha csak nem a Domom az illető.)

Bár most nem tűzdeltem tele mosolyikkal a mondanivalómat, mert roppantul nincs kedvem mosolyogni, azért tudd, hogy ugyanannyira kedvellek, mint eddig.

flo
bigi#822006-02-27 10:34:38
Kedves Wee!
Igen láttam, hogy idézed vhonnan.. mégis tetszett főleg, mert tudom Te gyakorlod és nem csak elméletben mondod, hogy mi a jó.
És ettől még tényleg jó témának tartom... amúgy meg hogy lehetne vmi végre téma a tabuból, ha nem úgy, hogy beszélünk róla? :)

Kedves boy56!
Neked is köszi a véleményt és az ötleteket!

Szép napot mindenkinek!
Bigi
dom001#812006-02-27 08:43:14
Válasz a(z) 74-es üzenetre:

Kedves Flo!

Ugyan miért lenne beteg ember, aki sértegeti a másikat? Miért lenne beteg, aki tapasztalatlan és gyanútlan embereket akar fel- és kihasználni? Persze nem a szavakon akarok "lovagolni". Sok ember van, aki nem azt vallja a bdsmről, amit én. Sok ember van aki nem azt várja, nem azt kapja a bdsmtől, mint én. Sokan lehetnek azok is, akik nem olyan stílusban, hangnemben írnak, beszélnek, mint én. Ők is emberek. Nem betegek, hanem mások. Aki mások tapasztalatlanságát, gyanútlanságát akarják fel- és kihasználni, azok nem olyan értékeket képviselnek, amelyeket én. Ennyi. :) 

Az "utasításaimmal" kapcsolatban:

Nos, a hatalmat sosem azért kapja az ember, hogy mindent elfogadtasson a másik féllel. Méginkább igaz ez, arra a hatalomra, amit a társaitól (Gondolok itt a választásra.) kap valaki.  Nagyon is igaznak látom e "tételt" a bdsm kapcsolatokra is!!!

Minden parancs, utasítás, szabály annyit ér, annyi a súlya, amennyire kikényszeríthető.

Kedves Flo!

Ha neked jó, akkor ne tartózkodj a negatív jelzőktől. Ha gondolod és tudod, akkor lehetetlenítsd el azt, aki sérteget. 

Sok - nem virtuális világban utolérő - büntetést kívánok! :D
weerus#802006-02-27 07:53:21
Válasz a(z) 78-es üzenetre:

Megkövetlek!
A hozzászólást egyidöben írtuk, csak Te gyorsabb voltál:-)))
Szóval azért van egy bátor férfi is közöttünk:-)))
boy igen tudom, ismerem azt az izgatási módot is, sokan nem szeretik mert nehéz hozzáférni, és inkább a herékre koncentrálnak.
Pedig, sok férfinek érzékenyek a heréi és egy gyakorlatlan nő inkább fájdalmat mint örömöt adhat azok messzirozásával.Mig a hekék mögötti az ánuszig terjedő rész nem annyira fájdalmas, inkább inegerelhető rész.
Köszönöm a hozzászólásodat!
Üdvözlettel: Wee
weerus#792006-02-27 07:45:12
Jó reggelt!

Nos mint kiderült nem volt épp szerencsés témaválasztás a prosztata orgazmus.
Érdekes, hogy egyetlen férfi sem szólt hozzá.
Többször szóba hoztam a szobába is, de csak hallgatás volt a válasz.
Tegnap valaki azt mondta, még mindig vannak tabu témák és úgy tűnik pont a férfiaknak.
Erről ennyit.

Legyen szép a napotok, és kellemes a hetetek!

Üdvözlettel : Wee
boy56#782006-02-27 07:40:52
Válasz a(z) 72-es üzenetre:
Szia Wee !

Valóban működik a dolog, amit leírtál.
Annyit tennék csak hozzá, hogy mivel a prosztata az ánusz elülső felén van ez a művelet kivülről is elérhető. A végbélnyílás és a here zacskó közötti terület ingerlésével is hasonló hatás érhető el. Legalább is nálam igen. Talán nem annyira intenzív mint belülről, bár erőteljesebb simogatással elérhető.
Persze a popsi kényeztetése, amit írtál szintén nagyon élvezetes, bár ezt szerintem a nők nagy része is szereti,vagy még nem tudja..
Örültem,hogy ilyen klasz tanácsokat adsz mások számára. Bravó !


Üdvözlettel:
Boy56
weerus#772006-02-26 16:40:30
Lányok!

Bár jó lenne learatni a babérokat,  de el kell mondjam az írás nem tőlem származik!
Mindössze az történt találtam valahol és mivel én gyakorlom ezt a fajta örömszerzést, gondoltam megosztom másokkal is.
Nagyon jól és részletesen írja le a dolgokat.
Talán én a magam tapasztalatából annyit tennék hozzá, hogy a popsi simogatása, csókolgatása sokat segít a partnernek abban, hogy ellazuljon és élvezze!
Lehet, hogy hetek, vagy hónapok telnek el amíg odáig juttok, hogy a dolog megtörténjen.
Érdemes időt szánni rá.
És még egy trükk:-))) A férfiak többsége imádja ha orgazmus után elnyúlhat és simogatják.
Javaslom ekkor a popsi felé kalandozni, sok férfi túl lusta ahhoz, hogy ilyenkor ellenkezzen:-))))
Ha szereti a jót hamar ráérez arra mennyire finom ez neki!

Kívánom, minél több párnak, hogy átélje ezt a fajta gyönyört!

Üdvözlettel: Wee
bigi#762006-02-26 13:50:34
Wee!

Én is nagy érdeklődéssel olvastam amit írtál... de nagyon kíváncsi lennék olyanok véleményére, akik átéltek már ilyet. :)

Bigi
bigi#752006-02-26 13:49:41
Szia Flo :)

Azt hiszem tökéletesen egyetértek a 74-es hozzászólásoddal.
Nem hiszem, hogy jó megoldás visszavonulni és hagyni hátha másokat a hálójába kerít az, aki sérteget, vagy épp erőszakoskodik.

És én is egyetértek azzal, hogy a viselkedésével mindenki bizonyítványt állít ki magáról... és én semmiképp nem szertném a sajátomban azt látni, hogy nem törődöm a többiekkel és nem igyekszem tenni azért, hogy megvédjük egymást a felesleges kudarcoktól és sokszor igenis élvetveszélyes alakoktól.
Ha választani kell, akkor inkább a negatív jelzők, meg hogy bíráskodok és ítéletet mondok, mint, hogy megalkuvónak vagy épp alamuszinak tartsanak, hogy nem szemtől szembe vállalom a véleményemet az emberekről.

Bigi
subflo#742006-02-26 11:10:03
Válasz a(z) 69-es üzenetre:

Kedves Dom!

Ugyan valóban bizonyítványt állít ki magáról mindenki minden megszólalásával, mégis szükségesnek érzem, hogy állást foglaljunk, ha egy-egy beteg ember akar fel- és kihasználni tapasztalatlan és gyanútlan embereket.

Utasításoddal ellentétben nem fogok továbbra sem tartózkodni a negatív jelzőktől, ha nekem úgy esik jól. :-)

Másik utasításoddal ellentétben ha esetleg valaki sértegetne, én nem fogom megszakítani a kommunikációt, hanem verbálisan ellehetetlenítem, ha olyan kedvem van, és ha elég ügyes leszek hozzá. 

Ha ezekért büntetést éremelnék, kérem, hogy ne a virtuális világban érjen utol. :-)))

Csók,

flo
subflo#732006-02-26 10:49:49
Wee,

ha pasi nem is, én hozzászólok: biztos, hogy az első adandó alkalommal kipróbálom. :-)

Köszi a pontos és részletes leírást. :-)

flo
weerus#722006-02-26 08:17:31
Jó reggelt!

Azt gondoltam, talán lesz 1-2 bátor férfiú aki hozzászól a témához.
Tévedtem.

Legyen szép a vasárnapotok!

Üdvözlettel: Wee
weerus#712006-02-25 19:43:41
Kommentár nélkül.
Én gyakorlom és tudom, a férfiak akik ismerik imádják:-)))

A prosztata orgazmus

Hogyan következik be a közösülésnél a férfi orgazmusa? A pénisz dörzsölésével - mindegy, hogy a hüvelyfal, kéz vagy nyelv által. Tehát a makk izgatása az egyetlen út az orgazmushoz a férfiaknak? Nem! Adódik ugyanis egy másik lehetőség is, az úgynevezett prosztatamasszázs.

A normál szexfogyasztók¨ körében ez a gyönyörvariáns többnyire ismeretlen. Ez a spéci masszázs inkább csak a szexuálgyógyászok és a hivatásos széplányok által használatos. A következőket a kísérletező kedvű pároknak ajánlom.

Néhány centiméterrel a végbélnyílás (anus) mögött található a prosztata, amelyet dülmirigynek is neveznek. Ez egy dió nagyságú nemi szerv, amely az orgazmusnál főszerepet játszik. A gyönyörcsúcs elérésekor kilövellő folyadék kilencven százaléka a prosztatából származik. Ez a folyadék szolgál a herékből származó spermium továbbítására. És ami a legkevésbé köztudott: a prosztataváladék kilövellése okozza a férfiaknál a kéjérzetet. Tehát a gyönyörérzet eléréséhez megfelelő mód, ha ezt a nemi mirigyet stimuláljuk. Sok párnál itt lépnek fel gátlások. Ez a kéjszerv ugyanis nem a testen kívül, hanem azon belül van. A prosztatához tehát a végbélkimeneten át vezet az út. Ezért a legtöbb férfi nem is sejti, hogy milyen hatalmas kéjlehetőség rejlik itt. A valóságban a prosztatamasszázzsal igen speciális és intenzív orgazmusok érhetők el! A férfi számára nehézkes a saját prosztatájának a megérintése, mert ehhez egyik ujját az ánuszba kell vezetni. Ez kényelmetlen testhelyzetet kíván. A prosztatamasszázs tehát a nők "dolga".

 

Néhány tipp a bátor partnernőknek, akik ily módon akarják kedvesüket stimulálni:

1. Szabaduljanak meg hosszúra növesztett ¨karmaiktól¨! Ez ugyanis könnyen sérülést okozhat. Középső ujjuk körmét reszeljék kerekre és nagyon rövidre.

2. Jól nedvesítsék be az ujjukat! Az Önök hüvelyétől eltérően az ánusz nem nedvesedik magától. A nyál erre többnyire nem megfelelő - használjanak vazelint vagy síkosító krémet!

3. A párjuk feküdjön a hátára és húzza fel kissé a térdeit. Most vezesse lassan és nagyon óvatosan egyik ujját az ánuszba. Várjon néhány másodpercet, míg ő hozzászokik az ujj jelenlétéhez. Ön nőként megszokta, hogy a testébe benyomuljon valami - partnere azonban nem! (Egyébként a végbél a gyakorlatban általában mentes a salakanyagoktól!)

4. Most tapintsa meg az előfalat, míg a diónyi mirigyet megtalálja - és akkor kezdje erősen, de érzéssel masszírozni. A masszázs legalább öt percig tartson. Ez igen fárasztó. Megkönnyítheti a ¨munkát¨, ha a partnere egészen a melléig húzza fel a térdeit.

5. Fáradozása elnyeri jutalmát: partnere gyors és kemény erekcióval reagál. A férfi irányítsa a nőt, hogyan a legjobb neki. Hogy erősebben, gyengédebben, mélyebben, gyorsabban vagy lassabban szereti.

6. Anélkül, hogy a péniszt egy ujjal is érintené, az esetek ötven százalékában sor kerül az orgazmusra. Ez az orgazmus erősen különbözik a megszokottól! A férfi valahogy ¨bensőségesebbnek¨ fogja találni. Azon kívül a prosztataorgazmusnál az ejakulátum egyetlen lövéssel távozik, nem többszőrre, mint egyébként! Gyakran 50-60 cm magasságot elérő pompás, hatalmas szökőkút a végeredmény!

7. Amikor partnere kéri, fejezze be a masszázst. Egyedül ő érzi a kitörés igazi időpontját. Miután az ujját kihúzta, azonnal mossa meg! Semmiképpen se érintse meg vele a hüvelyét, mert baktériumok kerülhetnek a hüvelykörnyezetbe. Igen praktikus megoldás az óvszer használata.

 

A prosztatamasszázs természetesen más fogásokkal együtt is alkalmazható. Rámenős hölgyek például mialatt ujjukkal az ánuszban működnek, szájukkal a péniszt kényeztetik. Némelyek szerint ez a gyönyörök csúcsa. Ez a masszázs potencianövelésre is kiválóan alkalmas. Az örömlányok tudják, hogy ezzel még a legpetyhüdtebb falloszt is életre lehet kelteni. Tehát ajánlom ezt a szerelmi technikát a bátor és kísérletező kedvű pároknak.
mazochista#702006-02-24 19:36:34
Üdv mindenkinek!
Ha esetleg van itt olyan férfi, aki dominát keres az vigyázzon, mert a fekete-angyal névvel hirdető nő (szerintem egy aberált férfi) egy szélhámos.
dom001#692006-02-24 15:55:24
Sziasztok!

Jó sokára, de azért mégis 1-2 keresetlen szót fűznék a csoporton belüli körlevélhez. Talán van annak előnye is a hátrány mellett, ha valaki olyan témában intéz körlevelet egy csoport tagjaihoz, amelyben a többség szerint mélyen hallgatnia kellene. (Lásd 13., 16., 17., 18. hsz-ek.) Pl. az ilyen - többségi vagy éppen kisebbségi vélemény szerint - nem rendeltetésszerűen használt körlevélküldési funkcióval bizony magáról vall. Engedjük meg neki, hogy ezt tegye. Engedjük meg azt is, hogy ebben, vagy bármely más fórumban, vagy a szobákban, a közösben mindenki elmondja a véleményét, egyben bizonyítványt is kiállítva magáról. Értsük ezeket a véleményeket úgy, ahogy a megfogalmazójuk szeretné. Tulajdonítsunk nekik olyan jelentéstartalmat, amilyet a nyilatkozó közölni szeretne. Mellőzzük a negatív jelzőket, ne személyeskedjünk. Amennyiben a másik bármilyen üzenete sértő ránk nézve, akkor szakítsuk meg egyoldalúan a kommunikációt. Így lehet a legbiztosabban elkerülni a kellemetlen, "minket" zavaró alakokat. Mind a fórumokban, mind a chaten a témavezetők, moderátorok, bírók joga és kötelessége megóvni a többséget azoktól, akik zavarják a közösséget. Akár moderálásról figyelmeztetésről, akár büntetésről van szó, akár csak egyszerű véleménycseréről a cél az, hogy a lehetőségekhez képes mindenki jól érezze magát az általa választott közösségben. Ennek szellemében mindenki ott tartózkodjon az orgon, ahol jól érzi magát, azokkal, akiket kedvel. És tartsa távol magát attól a helytől, ahol a rosszul érzi magát.  
Talán ezért is biztosítja az eropolis a vágyak, negyedek, szobák, fórumok sokaságát. 
*Így nem kell üldözni és üldözöttnek lenni. :-)*
cseem#682006-02-24 11:24:28
Válasz a(z) 65-es üzenetre:

Jó reggelt, 

ebben igazad van, de tegyük hozzá gyorsan, hogy a chat valami iszonyatosan lassú mostanában, ami nem éppen támogatja a kommunikációt...
weerus#672006-02-24 10:32:29
Nerita!

Köszönöm, nem is igényeltem a támogatásodat:-)))
Sőőőőőt.....
Gyülölni pedig jogodban áll, sőt sajnálni is:-)))
Ezen csak mosolyogni tudok:-))))
Annyira félreértelmezed amiket írok, hogy csak nevetni tudok rajta.Tehát itt befejeztem a kommunikációt irányodban.Természetesen irhatsz a fórumomba, nem moderálom ki, és örömmel veszem, ha felvidítasz :-)))
Üdvözlettel : Wee
nerita#662006-02-24 08:17:13
wee, 

én csak sajnálni tudlak,az én szememben senki sem ocsú. Azért, mert a véleményeink adott esetben nem egyeznek, még nem tiltatok ki senkit sehonnan, megpróbálom elfogadni olyannak, amilyen. 

A ti megnyilvánulásaitok eléggé gyűlöletkeltők. amik semmiképpen sem támogatandók.
weerus#652006-02-24 07:00:27
Válasz a(z) 64-es üzenetre:
Cord!

Mint már írtam, azon vagyunk itt néhányan, hogy megpróbáljuk kiszűrni a nemkívánatos embereket!
Tudom sokaknak nem tetszik, ha egy levelet, vagy privt közzé teszünk, DE épp azért tesszük, hogy védjük ezzel a többieket!

Azt kell tapasztalnom a beszélgetések is ritkulnak.
Bent vannak a chat szobában de senki sem ír!
Pedig azt gondolom, az ismerkedés alapja a kommunikáció!
Ha beszélgetek megmutatok magamból valamit, sokkal többet ér mint 10 elküldött egyen levél.
Csak a siránkozások vannak, " itt mindig ilyen csend van", " itt nem lehet ismerkedni" stb.
DE kérdezem én,ki az aki egy kitöltetlen regisztrációs lappal rendelkező emberre rákattint,vagy válaszol neki....
Nagyon elenyésző százalék.
De ha beszélget, hozzászól,nagyobb az esélye annak, hogy felfigyelnek rá.
Tehát nézzünk magunkba egy picit, és próbáljuk meg jobbá tenni ezt a negyedet,az ittlévők és maguk számára!

Szép napot Nektek!
Üdvözlettel: Wee
cord#642006-02-23 22:02:10
Üdv mindenkinek!

Bár sajna elég régen nem jártam itt de sajnos azt kell látnom hogy sok olyan hölgyel találkoztam itt akik sujosan kiábrándultak,mert néhányan csak a baromkodáshoz és a szemétkedéshez találtak itt táptalajt.

Mit gondoltok ezeket hogyan lehetne kiküszöbölni,mert előbb utóbb  egy igen ismert chat line szintjére fog süjjedni ez a remek hely.
coldskin#632006-02-23 18:32:38
Üdv Nektek!
Szépen elindult ez a fórum is, de látom néhány igazságosztó meglepődik a viszont-kritikától.
Méghogy a nők nem bírják a fájdalmakat! Duma!

Legyetek továbbra is olyan rosszak, amilyenek szeretnétek!
C.
weerus#622006-02-23 07:28:19
Válasz a(z) 58-es üzenetre:
Nerita!

Megint csak azt mondom nem ismerlek, és egy kitöltetlen reg. mögé bújva, lehet másokról ítéletet mondani, sértegetni...stb.
Bigit is engem is ismernek innen személyesen többen, talán nem véletlen az, hogy nehezményezzük egy olyan ember kinyilatkoztatását aki, semmilyen formában nem vállalja fel önmagát.
Nem akarom ezt a dolgot ragozni, csak talán annyit teszek hozzá, igen valóban azon vagyunk itt páran, hogy a "búzát megtisztítsuk az ocsútól"!
Hála az égieknek, nem csak Biginek és nekem van erre igényünk!
És ha valakiről bebizonyosodik, hogy nem a közösségünkbe való igen a jövőben is tenni fogunk azért, hogy kitiltsák innen.
Üdvözlettel: Wee

[1-60] [61-120] [121-180] [181-240] [241-241]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3830BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba104100Biszexuális vagy, be kell lépned!

#tonyy69100Kismeret
Ajánlott szobák
#centrum_szoba400Belvárosi szexmentes csevegő

#maszti_szoba200Eropolis hivatalos maszti szobája
Ajánlott szobák
#homo_szoba6380Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4140Heteroszexuális vadászterület
Ajánlott szobák
#profi_csajok720Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2940Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG

#tdkata100Submissziv passzív travi, Domináns Hölgyet, Urat keres!








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.