Extrém helyek ahol szexeltél
Témavezetőgabriella
Extrém helyek ahol Szexeltél?
Áttekintés
A téma indult
A témát olvashatja
Bárki
Hozzászólhat
Bárki
Hozzászólások száma
198
A témához nem szólhatsz hozzá

Hozzászóláshoz előbb be kell lépned. Ha nem vagy még tag, előbb költözz be!

Hozzászólások

1234
A(z) #206 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
A(z) #205 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
pirinko#204
Szegeden a pláza mélygarázsában
kynki#203
előzmény
Válasz a(z) 202-es üzenetre:Valaki naon huncut :-) Akkor és ott én se tudtam. És jobban esett mintha gyóntam volna.
gabriella#202
előzmény
Válasz a(z) 201-es üzenetre:Ezt nem tudtam kihagyni  :-P  :-)
kynki#201
előzmény
Válasz a(z) 200-es üzenetre:Nem rossz, bár így még soha nem neveztem a dolgot :-)
gabriella#200
előzmény
Válasz a(z) 197-es üzenetre:Csak nem a bűneiteket gyóntátok meg  :-P ?
gabriella#199
előzmény
Válasz a(z) 196-es üzenetre:Temető  :-O  remélem kihasználtátok minden pillanatát  :-)
ildici#198
Garbolcon a Túrban (a román határőr meg leskelődött közben :-) )
és volt egy eksön egy lőtéren is
Odesszában a tengerparton
kynki#197
Egy pár évvel ezelőtt vasárnap 9-kor egy templomban :-)
witchbitch#196
ciao!
temető,
belvárosi park (fényes nappal emberek előtt, hóesésben),
sínek között,
általános iskola udvarán,
szelektív kukák mögött
...ezek az extrémebbek... :-)
mydream#195
A disco mellett a konténerek között...és egy másik lánnyal reggel 7 órakor kispesten egy 10 emeletes ház földszintjén, a lift mellett....:) ezt a 10-en fejeztük be a lépcsőn:)
mydream#194
A tunéziai tengerben a part mentén, a fűrdőzők között...:) A swinger klubb már nem is extrém....:)
izgibaba#193
előzmény
nagyon szívesen:) Válasz a(z) 192-es üzenetre:
gabriella#192
előzmény
Válasz a(z) 189-es üzenetre:Köszike a hozzászólást.
csaba34#191
előzmény
Válasz a(z) 190-es üzenetre:Na jó, nem én voltam, de elképzeltem veled, és tényleg jó volt :-)
izgibaba#190
előzmény
Válasz a(z) 188-es üzenetre::D
izgibaba#189
előzmény
Válasz a(z) 187-es üzenetre:sajnos, olyan nagyon régen volt, hogy ki tudja már...:S:D
csaba34#188
előzmény
Válasz a(z) 186-es üzenetre:Ja igen, emlékszem már rád :-D
gabriella#187
előzmény
Válasz a(z) 186-es üzenetre:És ki szolgált ki ez idő alatt ???? :-O  csak remélem ,hogy nyitás után megitatok 1 italt, a nagy izgalom ....... ;-)
izgibaba#186
Helló :-) vonaton, a büfékocsis sráccal.. lehúzta a redőnyt, lezárta a büfékocsit :-D
egrisrac2#185
Egerben egy kellemes buli után hazafelé tartva, Az egri patak mellet egy kis sikátorban. Nyár volt, fölöttünk tárva-nyitva voltak az ablakok, hallottuk, ahogy a családok tv-t néznek - vacsoráznak - vagy mosolyogva beszélgetnek hétköznapi témákról.. izgalmas volt.

-dávid
takeitaesy#184
egy éve voltam orvos mikor aklinika/ahol dollgoztam/professzori  szobályábyn a professzor ur lányát nem kis örömökban részesitettem,mig ő a másik szobában diktált a titkárnőnek.Kisssé izgultam,bevallom, de nem én voltam a kezdeményező,csak udvarias voltam
gabriella#183
előzmény
Válasz a(z) 182-es üzenetre:Rég volt  :-O ujabb nincs  :-P
belevalo33#182
szia, szexeltem moziban, több üzlet próbafülkéjében, parkban, széchenyi fürdőben miközben a sok ember körülöttünk fürdött...(álltam a vízben, a nyakamba ugrott és közben betettük...), étterem wc- jében miután az asztal alatt annyira felizgattuk egymást, buszon( rég volt...), vonaton fülkében.

István
wedgar#181
Egy ismerősömnél voltunk. Ö elment a boltba, ami a sarkon volt. Ketten maradtunk a barátnőmmel. 
Össze néztünk, és már ment is a konyhapulton. Épp hogy végeztünk.
csaba34#180
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/66815.jpg
Ezt akartam rakni hozzá:
csaba34#179
előzmény
Válasz a(z) 172-es üzenetre:Szia Jázmin, ezer éve nem beszéltünk :-( Engem mikor viszel arra a partra? :-) Fenn egy hajón is nagyon jó lenne :-)
csaba34#178
előzmény
Válasz a(z) 174-es üzenetre:Melyik járattal jársz??? :-D Biztos kedvelhetem a vízpartit, mert nagyon sok olyan volt, tópart, tengerpart, vagy éppen benn, de sípályán, erdőben, kilátóban is nagyon élveztem :-)
csaba34#177
előzmény
Válasz a(z) 176-es üzenetre:A videó visszanézésénél nem derült ki, hogy ki élvezkedett a háttérben? :-) Vagy nem tér kamera volt? :-) Ha ilyen nagyot élveztek, ha tudjátok hogy néznek, legközelebb engem is hívhatnátok kukkolónak, szívesen megyek :-)
exibipar#176
Nappali teraszán,azt hittük üres a ház.Szex közben hallottuk a mocorgást a nappaliból.Tudtuk,hogy néznek minket,isteni nagyot élveztünk.persze fölvettük videóra.
gabriella#175
előzmény
Válasz a(z) 173-es üzenetre: Igen, csak azokat, köszike a hozzászólást.  :-)
zsofizso#174
busz hátsó ülésén miközben a busz majdnem tömve volt :):):)
bondysamu#173
Köszi kedves! :-)
Extrém helyeket vársz, nem?
Autóban,moziban meg még kis Polskiban soxor, de extrém módon többször is! Mondhatni majd' mindig (mivel BDSM pár vagyunk!) :-D
Tengerparton éjszaka a homokban,finom volt nagyon hallod a víz morajlását.Autó hátsó ülésén:)
gabriella#171
előzmény
Válasz a(z) 160-es üzenetre:ezz merész..... :-O
gabriella#170
előzmény
Válasz a(z) 168-es üzenetre:Frissebb emléked nincsen ?  ;-)
ypszilon#169
egy strandon a napozo ágyon
bondysamu#168
Sziasztok!
1.Erdőben, kidőlt, behavazott, majd' 1 méter átmérőjű tölgyfarönkön, hóesésben, meztelenül (35 éve :)).
2. 2x2 méteres Faraday ketrecben, munkaidőben (és ez is volt már vagy 22 éve! :-) )
gabriella#167
előzmény
Válasz a(z) 166-es üzenetre:Mind kettőből volt  ;-)
colombo#166
előzmény
Válasz a(z) 165-es üzenetre:Esetleg volt olyan közöttük, amilyenról még nem hallottál, vagy izgi volt? :);)
gabriella#165
előzmény
Válasz a(z) 163-es üzenetre:köszike a hozzászólást  :-)
gabor7514#164
Anyósomék ebédlőasztalán, majd a kerti kispadon:)
colombo#163
Szakadó hóesésben a patak feletti hídon. Szóval nincs gond az idővel sem, ha van szerelem... :-)
Felvonulási téren egy autóban a szülőkre várva. Igaz, csak orális volt,de nagyon izgi. 
Margit szigeten félre vonultunk a sötétben. Csakhát a félre az egy másik út mellett volt. Járókelő megvárta, míg elmentünk mindketten. Majd szónélkül tovább ment... :-)
A(z) #162 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
laura27#161
Pár évvel ezelőtt történt:az akkori barátommal egy kisvárosból mentünk haza vonattal. Tél volt, a kalauz felszállás előtt felhívta az utasok figyelmét arra, hoogy csak az egyik kocsi fűtött. Persze mindenki a melegben óhajtott helyet foglalni. Pasim cinkosan rámkacsintott: tudtam, mit akar.
Természetesen a jegyszedő hozzénk szállt fel eléször, azt hitte, hogy bliccelni akarunk. A következő megállónál leszállt, csak pár percünk maradt, azonnal egymásnak estünk! Fantasztikus volt, ahogy az ölében élveztem egy cseppet sem fáztam!!! Az utolsó pillanatokban végeztünk...
Ugyanezzel a sráccal egy emlékmű tetején lettünk egymáséi. Ö emelt fel és vett le onnan. Baromira tériszonyom volt,attól tartottam, hogy a nagy csata közben lepottyanok, adrenalinom az égbe szökött... és mi is hamarosan elszálltunk!
Felejthetetlen élmények voltak!
pervpassi#160
Nekem is volt olyan élményem egy nálam fiatalabb csajjal hogy a C&A próba fülkéjében kötöttünk ki.Az volt a legdurvább hogy a hangom magamba kellet folytani de mást nem tudtam persze.A másik proba fülkékben meg jöttek mentek de számomra megszünt a külvilás akkor és ott.
gabriella#159
előzmény
Válasz a(z) 158-es üzenetre:Köszike a hozzászólást  :-)
bikkmakk#158
Mi legutóbb a Hármashatár hegyen voltunk a párommal. Kiderült, egy kiránduló útvonal kellős közepén sikerült egymásra találni. :-)
grow#157
előzmény
Válasz a(z) 156-es üzenetre:

Kerestem, de nem találtam Budapesten sivatagot.
De a kép, mit leírtál tökéletes.
Bár könnyen félrenyelhetsz. Vigyázz!  :-)
gabriella#156
előzmény
Válasz a(z) 155-es üzenetre:Szabadtér? :-O Pedig annyi hely van. Én ha megtehetném a sivatag kellős közepén, 1 napernyő alatt, ücsit szürcsölve, eltudnám..... hmmmmmmmm nem is folytatom, mert mossz állom csak :D:D:D
grow#155
előzmény
Válasz a(z) 154-es üzenetre:

Rajta leszünk.  :-)
Idén a szabadtér már kilőve,de majd valamit kieszelünk.
De az ilyen helyzetek spontán a legjobbak.
gabriella#154
előzmény
Válasz a(z) 138-es üzenetre:mikor történik új :-P
akadt már esemény parkban, buszon, játszótéren - bár ez utóbbi éjszaka volt... :-) nem voltak kisgyerekek veszélyben :-)
wakka#152
hello.
Nekem a vezetés közbeni beavatás különösen tettszett.
Legközelebb is lesz ilyen :-)
grow#151
előzmény
Válasz a(z) 144-es üzenetre:
Izgalmasnak izgalmas, csak veszélyes...
kiki69#150
előzmény
Válasz a(z) 149-es üzenetre:

Miiiiért? :-O :-D

(bocsi, de erre most csak ezt tudtam írni.. ) :-P

:-)
ati54#149
előzmény
Válasz a(z) 127-es üzenetre:A hévízi tó az nekünk is meg volt utána alig tudtam ki jönni
k-ur#148
Én a nejemet dugtam a zyúfolt Balatonban. Ő egy gumimatracon feküdt, pont annyira nyomódott be alatta, hogy a puncija a víz alatt volt. Én pedig a matrac végénél áltam, és félrehúzva a bikinijét felszúrtam. Tőlünk 1-2 méterre nyüzsögtek az emberek, minden korosztály. Persze nagyon mozogni nem lehetett, mert közben sétáltam vele, mint aki tologatja a matracon pihenő nőjét. Azért nagyot élveztünk:)
A(z) #147 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.

1234
Beköltöznél Eropolisba?
Elfelejtetted a jelszavad?
Információ
A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.