pocipopo virtuálisan élveztet
pocipopo virtuálisan    élveztet, a fantáziádra van bízva, kérlek benneteket Hölgyek Urak szóljatok hozzá és várom ötleteiteket is. A blogban részletes leírást is láthattok, ÜDV POCIPOPO
A témához nem szólhatsz hozzá

Hozzászóláshoz előbb be kell lépned. Ha nem vagy még tag, előbb költözz be!

Hozzászólások

1
A(z) #6 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
bela47#5
Jelenleg nem cserélem le az én pocipopomat mert nagyon jol kijövünk egymással
volfjanos#4
szia pocipopo én jani vagyok szeretnék te sexrabszolgád leni komolyan még hoszutávon is van e műfaszod amint felcsatolsz csipödre pocipopo úrnő
pocipopo! az én fantáziám végtelen és nagyon várom gondolom a többiekkel együtt a virtuális élvezeteket!
És többiek akár Hölgyek, Fiúk ti hogyan vagytok ezzel a témával kapcsolatban, mi a véleményetek? Írjátok le tárgyaljuk ki a témát?!!!!
FANTÁZIA kinek milyen és mekkora a témában?
namio#2
Szépen növekszik a csoport. DE senki nem ír a fórumban. Pedig a kedves, édes Pocipopo (önfeledt puszi mindkettőre, - meg egyéb helyekre is), igazán megérdemelné, hogy élénk eszmecsere alakuljon itt ki.
namio#1
Na végre egy olyan csoport, ami ellen itt a legtöbben tiltakoznak. Pedig hát... Ha valaki jól csinálja, akkor nem lehet ez sem rossz.
Megmozgatja legalább a fantáziát, ha mást nem is :-).

1
Beköltöznél Eropolisba?
Elfelejtetted a jelszavad?
Információ
A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.