Laza sexkapcsolat Miskolcon

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Laza sexkapcsolat Miskolcon
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
baba49#32007-08-30 08:36:06
Válasz a(z) 2-es üzenetre:
Dunduska ! Igazat adok neked!
Itt csak inkább nagyszájuemberek vannak! Kevés az önmagát válalni merő ffi!
A frissen regesek meg csak kitöltetlen lappal mernek jelentkezni én sem válaszolok nekik!
Tudom pofátlanság !! De ez van !
dunduska#22007-08-23 16:34:29
Jocoka47! Nem hinném, hogy mindenki fél. Aki itt van, az valószínű nem a szőke herceget keresi a fehér lovon, ha így van, az az ő baja. DE a saját tapasztalatom, hogy a legtöbb "levél" kb egy-két szóból áll, pl: "Tetszik amit írsz.". vagy "Mikor érsz rá? ", "Van képed? ", stb... és ezek mind még arra sem képesek, hogy egy "Szia"-t kibökjenek. Tisztelet a kivételnek! Azoknak válaszolok is, ha időm engedi. PLUSZ mikor már 245 "emberről" kiderült, hogy csak szórakozik, akkor lehet, hogy elkezd az a nő óvatosabb lenni, és tényleg csak annak válaszol akiben fantáziát lát. Ezek a saját véleményeim, tapasztalataim. Mielőtt lehurrognátok, tudom, hogy ez nem az a hely, ahol oldalakat kell írni magatokról, de minimális írásbeli ismeretség szerintem muszáj!  Megint csak saját tapasztalat: akinek nincs kitöltve az adatlapja vagy 1 napja regelt, annak  nem is nagyon válaszolok. Lehet, hogy nem tehet róla a friss regelős, de az is gyakran előfordul, hogy visszautasítok valakit, újból regel más "személyiséggel" és csak szórakozik.  Ez sem nyerő dolog nagyon! Szóval senki ne csodálkozzon, ha egyszavas levelére vagy kitöltetlen adatlapjára nem megy válasz valakitől! Bocsi, ez hosszúra sikeredett:-) U.I: Aki magára veszi a fentebb leírtakat, hát lelke rajta!
jocoka47#12007-08-01 13:26:19
Várom a hozzászólásokat arra,hogy a sok nézelődő és keresgélő hölgy miért nem jelentkezik az üzeneteimre.Netán félnek?

[1-3]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3440BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba89100Biszexuális vagy, be kell lépned!

#perverzgreti100perverzek
Ajánlott szobák
#maszti_szoba710Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba300Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba4540Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4660Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok410Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1721Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.