önkielégítés a szexnélküli házasságban

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

önkielégítés a szexnélküli házasságban
Hosszú ideje élek 3.házasságomban, de egy ideje szex nélkül. Ő a gyors numerákat kedveli én a hosszantartó együttléteket. Nem egyeztünk meg, abbamaradt a szex. A kielégülés meg kell! Így a szex csak mással jön össze de csak akkor, ha legalább 50 km-re távol vagyok a Kisvárostól, vagy filmet nézek késő este és önkielégítek. Válni nem akarok, mert egyébként kiváló társ. él még valaki így mint én és hogyan éli meg ezt a helyzetet akár nő, akár férfi?
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
orallady#32008-10-08 13:12:35
Sziasztok, bocsika, hogy még nem vagyok a csoport tagja, ennek ellenére hozzászólok, de érint a téma, vagy inkább ugy mondom sokáig érintett. 12 évig éltem hasonló kapcsolatban, és ugyanúgy önigazoltam mint itt most Ti. Niután kikerültem belőle, most tudom csak sokkal előbb kellett volna kiszállni, mert óhatalanul megnyomorítja a lelket. 100x inkább legyen egy 1-2 évig tartó szexuálisan jó kapcsolatom, mint egy olyan életközösségem ahol ugymond minden működik, csak az nem. Lehet túlságosan szexcentrikus vagyok, de nem bánom. Mindazonáltal simán el tudom fogadni azt is, ha Ti így gondoljátok, azthiszem az a lényeg, hogy mindenki megtalálja a maga lelki békéjét ezzel a dologgal kapcsolatban.
colos51#22008-09-21 08:11:05
szia baba örülök, hogy itt vagy. sjnálom, hogy Nálad is ilyen gondok vannak. Én jobban szeretem azt amikor párok együtt élik szexuális vágyaikat és ha kell együtt szexelnek másokkal vagy mások előtt. szerenncsére itt mármindenre láttam példát.
Kavánok Neked jó tartós kapcsolatot. Nekem meg marad az 50 kn, mert sokan ismerik itt és nem akarom , hogy kiderüljön mások előtt egy félrelépés kapcsán a mi házassági problémánk. Elég ha magunkhoz őszinték vagyunk
baba49#12008-09-21 06:53:59
Szia és köszike hogy itt lehetek!!
Nyugi nem csak Te vagy igy...nekem is ez a bajom a házasságomban...csak nekem még buktatók is vannak !
Ő mással jobban érzi magát..de nem válok..ez van nem véletlen vagyok itt...de itt egy tartós kapcsolatot nem lehet igazán találni vagy csak nagy türelemmel..ami nállam megvan !
Na most ennyi !!

[1-3]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3040BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba7880Biszexuális vagy, be kell lépned!

#perverzgreti200perverzek
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1210Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba300Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba5350Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3630Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#phantom100Beszélgetés
Ajánlott szobák
#profi_csajok400Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1220Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.