Nős hapsik, biszex álmokkal!

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Nős hapsik, biszex álmokkal!
Várom véleményeteket, történeteiteket, javaslataitokat a témában!
Ha háló szobán belül biszex ribi vagy Azt nem kel egy normális házas kapcsolatban be vinni. Ebből gyerek nem lesz.. .amiért válni kéne! 
Csak ki kel élvezni vágyakat.. diszkréten...(csak az a feleség tolerálja ezt biszex világot aki alapjáraton kívánja az új élményeket  saját nemével, vagy  fétis kedvelő,gruppen kedvelő)
A jelek mindig lehatóak! De ha nem akkor nem kel bevonni.. 

Ahogy látom sokan nem jól” értelmezték a hálószobai ribackodást! A ribackodás szó vágyak megfogalmazása! Nem szó értelmezése! füve l-fával! 
Számomra azt jelenti hogy nővel férfival annál orrál,gruppen,páros sex, 
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
borivoje#1012014-09-03 08:27:54
A(z) #101 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
pardes#1002014-09-02 15:20:49
ja és két geci nyelés között menj el egy hívszűrésre mert az oltári nagy felelőtlenség ha hazaviszel valamit.
pardes#992014-09-02 15:19:08
 arra, hogy a férfinak a szájába adjam, vagy megdugjam.... míg nőnél elég csak a gondolata... úgy gondolod, hogy ragaszkodom a passzív szerephez?

azt mondtam,hogy nem gondolkodom sémákban,szerepekben-nekem mindegy,hogy melyik ha szimpatikusak vagyunk egymásnak,jól érzem magamat.


Azért is fordultam a pasik felé, mert feléjük tutira nem táplálok érzelmeket. Így az otthoni kapcsolatom nem veszélyezteti


Arról is beszéltem,hogy annak kocsonya van a gerince helyén aki titokban egy kapcsolatban,házasságban félrekúr,az meg nem érv,hogy más is.És igen,egy pasival is lehetnek érzelmek,mert az nem azon múlik,hogy férfi-e.

borivoje#982014-09-02 14:46:48
Válasz a(z) 95. üzenetre:

bocsi, h ebbe is bele szólok, pedig nem is nekem válaszoltál
1. "mennyire begyullad ha egy pasival érzelmek is lesznek" -miért kéne érzelmeknek is lennie? Én pl. pasiból csak a faszt kívánom. Azért is fordultam a pasik felé, mert feléjük tutira nem táplálok érzelmeket. Így az otthoni kapcsolatom nem veszélyezteti.
2. "ragaszkodik az aktív-paszív felosztáshoz" -nem izgulok fel (monjam azt, hogy nem áll fel a farkam) arra, hogy a férfinak a szájába adjam, vagy megdugjam.... míg nőnél elég csak a gondolata... úgy gondolod, hogy ragaszkodom a passzív szerephez??? én nem hinném!
borivoje#972014-09-02 14:38:50
Válasz a(z) 96. üzenetre:

Hát igen... ez az amikor félismeret alapján mondasz véleményt.
Honnan tudod azt, hogy hány férfival volt dolgom?
Tudom egyetlen beteg is elég a betegséghez, de ezt egy hetero kapcsolatban is össze szedheted.
Szóval ha azt meg tudtam volna tenni ami a vágyaimban van, akkor tutira elmentem volna szűrésre. De lassan fél éve volt utoljára számban farok. Ráadásul lassan 2 éve mindig ugyanaz a farok. :-) A faroknak a gazdája pedig volt szűrésen azóta, hogy én utoljára megkóstoltam a "mennyei mannát" Tőle. 

Szóval: köszi a jó tanácsot, de nem gondolom, hogy beteg lennék.

Bocsi 1 tanács: jó lenne ha használnád a válasz erre gombot... sokkal egyszerűbb lenne... és tudnánk, hogy reagáltál a hozzá szólásunkra.

üdv: borivoje
pardes#962014-08-29 16:44:39
Nagyon jó amikor érzed nem sokára elélvez a srác, és nem sokára a mennyei manna már a szádban is van! [:-P] És nyelheted a vágyva vágyott spermát!


azért egy hív  szűrésre menj el,állati ciki lenne ha hazavinnéd a többi szexuális úton terjedő betegséggel együtt.
pardes#952014-08-29 16:42:52
 Szerintem ez normális dolog, hiszen csak alkalmanként vagyunk együtt. Ettől nem bomlik fel az otthoni kapcsolat,


Csak amíg le nem buksz,ami később de biztosan eljön.mellesleg ahhoz is kell gerinc,hogy naponta hazudj egy kapcsolatban a másik félnek meg magadnak is.Ami ezt a fantasztikus oldalt illeti, itt  a többség ahhoz túl beszari,hogy lépjen,álmodozik,fantáziálgat,szemez a pasikkal azt ennyi,meg feladja a kamu hirdetéseit itt.Arról aztán nem beszélve,hogy mennyire begyullad ha egy pasival érzelmek is lesznek,meg esetleg egy kapcsolat,ami egy állandói szeretői viszonynál óhatatlanul kialakul.Na meg a szex, csak arról tud beszélni,hogy hogyan csinálná,meg mit nem,meg ragaszkodik az aktív-paszív felosztáshoz,ahelyett,hogy szabadon,hazugságok,görcsök nélkül szabadon megélné a saját szexualitását.Nem könnyű ez az út de megéri.
borivoje#942014-08-25 10:20:51
Ne csak álmodozz!
Lépj a tettek mezejére!

Isteni szopni!
Nagyon jó amikor érzed nem sokára elélvez a srác, és nem sokára a mennyei manna már a szádban is van!  :P  És nyelheted a vágyva vágyott spermát!

Nagyoooonnnn finooommm!!!


Válasz a(z) 91. üzenetre:
bidebr#932014-08-18 12:44:24
én kipróbáltam néhány éve...azóta is pasizok néha :)
nekem bejött és mivel olyan dolgokra vágyom, amit a hetero kapcsolatomban sosem tudnék megvalósítani, ezért (annyira) nincs lelkiismeret-furdalásom. ami különös, hogy míg otthon én irányítok a szexben, addig pasikkal a passzív szerep jön be. Legalább 1x ki kell(ene) mindent próbálni, hogy tudjuk mit hagyunk ki :) 
necc#922014-08-17 08:06:31
Válasz a(z) 91. üzenetre: Álmodozni, álmodozni... Szánd el magadat - ha nem a fantáziád világában forgatod a gondolatot, hanem egyszer szembe kerülsz a valóságban egy ilyen helyzettel, lehet, hogy azonnal visszariadsz, és soha többé nem okoz neked zavart pillanatot. Volt ilyen esetem fiatal sráccal, kellemes beszélgetés után megköszönte, hogy nálam ráébredhetett arra: soha nem akar pasival lenni, nagyon szereti a csaját, és hűséges lesz hozzá... :)
sanyoda#912014-08-16 21:14:15
Álmodozom, hogy egyszer, leszopok egy srácot, csak, hogy tudjam, hogy a b-nőm mit él át, és kíváncsi lennék én mennyire tudnám csinálni.
quqi72#902014-08-13 13:10:52
A(z) #90 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
paros11#892011-04-10 19:42:50
A(z) #89 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
paros11#882011-04-10 19:42:49
Válasz a(z) 87-es üzenetre:Ti igy mi ugy !
Üdv Évi
liliom#872011-04-10 19:22:17
Válasz a(z) 86-es üzenetre:
Szia!
Hát igen tényleg mindenki másként csinálja.Mi is együtt vagyunk 17 éve,de ha egyáltalán belevágunk,mi vagy "tartós kapcsolatot" szeretnénk vagy semmit.Nekem fontos hogy a partnerem emberként is kíváncsi legyen rám /ránk/ és ne csak egy kielégülésig legyek /legyünk/fontos neki.
Ahhoz elégedjen meg a jobb /esetleg bal/ kezével.
Kellemes vasárnap estét kívánok:Liliom
paros11#862011-04-10 19:06:39
Válasz a(z) 84-es üzenetre:Ezzel én is igy vagyok nem tudnám elképzelni ,hogy 10 pece ismerem és ágyba bujjak vele !Legalább 12 perc kell!!!Lánykoromban is volt 1éjszakás kalandom uram bocsá még élveztem is!Nem keresek nem keresünk "tartos kapcsolatra párt"mert jól beváltunk egymásnak az utolsó 20évben!Néha elmegyünk egy egy swbuliba ahol igyekezünk jól érezni magunkat bár volt olyan ,hogy eljöttünk1óra után!Nekünk ez jön jött be,engem iritálna a hállószobámba mást is be engedni!Szóval mindenki másképp csinálja!
Üdv Évi
paros11#852011-04-10 18:32:28
Válasz a(z) 83-es üzenetre:Láthatod "ahány ház annyi szokás" mindenki másképp csinálja!
liliom#842011-04-10 17:44:43
Válasz a(z) 81-es üzenetre:
Szia!
Ne mentegetőzz.Nincs abban semmi rossz,ha valaki kíváncsi és szeretne kipróbálni dolgokat.Az a baj ha ezt valaki elítéli.De tévedsz.Mi nem vagyunk tapasztaltak.Olyannyira nem,hogy mi még nem voltunk 3-asban.Csak őszintén megbeszéljük egymással a gondolatainkat a vágyainkat.Mi is voltunk swinger klubban és bár érdekes élmény volt,nem jött be.Nekünk hiányzott belőle az intim légkör.Elképzelni nem tudnám,hogy olyan partnerrel szeretkezzünk akit már legalább 10 perce ismerünk.Ez nekünk kevés.De nem értem.Ha a párod álmodozik a női bi-ről,akkor Te miért csak titokban éled meg vágyaidat?
Szép napot Neked!
Üdv:Liliom
ablak#832011-04-10 17:10:46
Válasz a(z) 82-es üzenetre:Szia E. Ha tudnál privátban irni vagy esetleg egy számot adni hogy személyesen beszéljünk egy KV mellett akkor boldog lennék hogy egy lökést adjak ennek a dolognak.Valójában beszélünk otthon sex közben rola álmodozunk de semmi több.Ezt kéne valahogy egy lightos helyszinnel rendezvénnyel ledönteni.Várnám a segirsegedet.Üdv  I
paros11#822011-04-10 14:15:29
Válasz a(z) 81-es üzenetre:Ha figyeled a forumokat  vannak "csak ismerkedős k,v-zos" szervezések is!Ha 1x elmennétek egy privát swingerbuliba vagy swinger klubba csak akár csak k.v-ni is akkor sem történne több mint amit Ti szeretnétek ott!Mindenki volt kezdő!!!!!!!!!!!!!Amikor kezdök voltunk 1 olyan párral k.v-ztunk elsöre akik majdnem elvették a kedvünket az egésztől!Aztán meghivást kaptunk 1 privát swbulira,igaz  harmadszorra értünk oda az első bulinkra ,hál isten mindenki nagyon kedves volt ,mégis mi vetköztünk le legutoljára!Senki nem fog megenni beneteket ha egy ilyen helyre mentek!
Üdv É.
ablak#812011-04-10 13:27:42
Válasz a(z) 69-es üzenetre:Szia Liliom, nagyon örülök hogy vannak nők akik így gondolkoznak.Sajna én is titokban művelem a hármast évek óta és én lennék a legboldogabb ha ez egy négyes lehetne.A párom álmodozik a női bi ről erről szeretkezések közben beszélünk is.Én viszont nem merem bevallani a dolgomat és a tettek mezejére lépni a 3-asban meg nem merünk mert féltjük a kapcsolatunkat, hazasságunkat, gyerekünket.Azért szívesen elbeszélgetnék egy KV mellett egy ilyen tapasztalt párral.Ja és ettől a szenvedélyemtől függetlenül nem tartom magam és nem is vagyok homo, csak bi iránt érdeklődő.Üdv
nuninyalogato#802011-04-10 07:47:03
Sziasztok!
Én egyszer elmondtam a nejemnek,hogy mik a vágyaim,ne tudjátok meg mekkora balhé lett belőle!
Majdnem elváltunk!
Én imádom a nejem,de vágyom olyan dolgokra,miket ő nem tolerál!
Ilyen is van.
Ráadásul itt,ahol lakom,nagyon nehéz összehozni,hogy olyan párhoz csatlakozzam,ahol mindketten benne vannak a bi dolgokban.
Ha mégis van ilyen pár,hát irjon!
sani#792011-04-09 20:47:32
Válasz a(z) 69-es üzenetre: Nagyon egyetértek veled és oralladyvel, és talán az itt író fiúknak sem árt tudni, mit gondolunk mi, lányok, nők. :-) 

Volt olyan partnerem, aki bevallotta, szeretne szopni, hogy milyen is az. Kíváncsiságból. Nem akart semmi mást, és főként nem akarta ezt kettesben egy másik pasival, kínlódva, vagy kellemetlen helyzetbe kerülve.

Így hát összehoztunk egy hármast, mindenki számára kellemes élmény maradt. :-)
paros11#782011-04-09 14:01:54
A(z) #78 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
bitibi#772011-04-09 12:46:42
Ismét itt vagyunk, és keressük egymást!
eroboy#762011-02-20 21:28:18
Sziasztok!
Egy ideje izgatnak a bi dolgok..az,hogy milyen lehet egy olyan párral szeretkezni ahol a ffi bi...izgat milyen egy másik pasiét kézbe venn és milyen amikor ő is ezt teszi az enyémme
orallady#752011-02-20 20:15:26
Válasz a(z) 60-es üzenetre:
Nagyon egyetértek veled, hogy élhetünk valakivel állítólag nagyon jó házasságban(kapcsolatban) ha a leg alapvetőbb bizalom nincs meg a két ember között.
Ha én szeretem a párom, akkor törekszem arra, hogy neki is maradéktalanul jó legyen.
Mindíg gyanús nekem, amikor egy-egy bemutakozásnál, egy pasi azt mondja, hogy a nincs otthon szex,mert a nejemnek nincs rá igénye. Na ilyenkor szívesen meghallgatnám a másik felet is.
Ismerek olyat aki évek óta itt van, és beszélgettem a nejével is, annak a nőnek halvány sejtése sincs arról, hogy nem jó a szexuális életük, meg van győződve, hogy minden rendben van.
Ezzel egy nagy baj van, hogy amikor kiderül, mert az esetek többségében kiderül, mennyire megalázza az az ember a feleségét??? A félrelépéseket akár férfival akár nővel történik meg lehet érteni, de ha megaláznak azt szeriontem soha nem lehet megbocsátani.
vezuv69#742011-02-19 19:37:56
Sziasztok!Fiatal koromban volt bi kapcsolatom. Most néhány hónapja újra előjöttek ilyen vágyaim.Felkerestem akkori partnereimet és mindkettő szívesen vette az ötletet. Újra megpróbáljuk, bár mindhárman kapcsolatban élünk. Szerintem ez normális dolog, hiszen csak alkalmanként vagyunk együtt. Ettől nem bomlik fel az otthoni kapcsolat, csak színesebb lesz az életünk. Kövezzen meg, aki nem így érzi, nekünk akkor is jó. Kösz a figyelmet. Szép napot.
clod#732011-02-17 23:04:45
Szia!
Mivel belétem és olvasgatam igy irok is,de nem tudok hozzá szolni,de bocsánat a zavarásért nem fordul elö többet
paross11#722011-02-17 18:12:02
Válasz a(z) 71-es üzenetre:Ezt már egyszer itt kifejtettem !Itt ezen az oldalon senki sem külömb a másiknál akármilyen vagyai is legyenek!Nincs ezzel gond csak szeretek pikirtkedni plane ha olyat olvasok mint a 35 válasz mivel csak 1-2 havonta van pasival még csak bi -nek sem nevezné magát!Mért kell az ész játszás ezt nem értem!
liliom#712011-02-17 17:30:21
Válasz a(z) 70-es üzenetre:
Szia!
Én sem a bi vágyakban,sem a homoszexuális vágyakban nem találok kivetni valót.Miért is ne? Azért mert valaki esetleg ezeket kipróbálja,még nem válik kizárólagosan azzá.Sőt,ha már erre vágyott és ki is próbálta,attól még előnyére is válhat emberként.Miért van az,hogy a pasiknak tetszik ha 2 nő leszbikus hajlamokkal bír és ezt nem is titkolja.Bezzeg ha 1 pasi kíváncsi a bi és a homo szexre az felháborítja a legtöbb férfit. Miért is????????Nevezd ahogy akarod.Nem ez a lényeg.
Üdv:Liliom
paross11#702011-02-17 17:10:55
Válasz a(z) 69-es üzenetre:Igazad van !Tölem a párom 16év utám megkérdezte"azt hiszed Nekem nincs (nem lenne)szükségem a változatoságra?"Azota járunk sw bulikba !Érdekes mod itt a férfiak nagy többsége azt mondja :az én párom nem "olyan"!Milyen az olyan és milyen a nem olyan?Szóval az "olyan" nőknek lehetnek csak vágyaik?Vagy a nem olyabn nők nem mondanak semmit a párjuknak mert egyszerüen nem biznak egymásban!Esetleg még 20év után sem !Belegondolva huszon valahány év után oda állna elé és elmondaná  vágyait nem hinném hogy válló ok lennne,ha azon kivül harmonikus a kapcsolat !Szerintem nagyon sok férfi még maga elött is szégyelli bevallani a homosexuállis vágyait!Mert egy szopást ugyan lehet szépiteni igy meg ugy hivni de ha két férfi csinálja egymásnak nő nélkül akárhogy is nevezik akkor is csak buziskodás!Az étlapon sem romapecsenye szerepel cigánypecsenye helyett!
liliom#692011-02-17 16:24:33
Sziasztok!
Már egy ideje tervezgettem,hogy én is -nőként-hozzászólok a témához.Kezdem úgy érezni,hogy a pasik meg vannak győződve arról,hogy a nők érzéketlen,semmit meg nem értő házisárkányok.Az itt levő pasik legalább 90 %-a titokban van itt.Nem merik vagy nem akarják elmondani kedvesüknek,feleségüknek,hogy regisztráltak ide.Az okát pedig még inkább titkolják.Mint ahogy azt is,milyen vágyaik vannak.Mi lenne ha kiderülne,hogy a Ti párotok is regisztrált,és keresgél itt valamit,amiről meg Ti nem tudtok?Nektek ez milyen érzés lenne?Amit titokban csinálunk az meg sem történik? Persze,amiről nem tud az ember,azt nem fáj.De előbb-utóbb minden ki szokott derülni.És akkor jön az igazi katasztrófa.Hogy miért nem szóltál,miért nem beszéltük meg......Nem lenne jobb ezt még a kezdet kezdetén megbeszélni?Ha igazán szeretünk valakit,akkor nem szakítunk vele csak azért mert vágyik valamire.Még akkor sem,ha férfiként egy másik pasira lenne kíváncsi.Na és? Mi van akkor?Csak kíváncsi.Csak vágyik erre.Ettől még engem szeret.Legyetek kicsit bátrabbak.Merjetek már őszintén beszélni az érzéseitekről!!!!!!!Vagy attól tartotok,hogy ez egy férfiatlan dolog? Megsúgom nem!!!!!!!A nők igenis szeretik,ha a férjük,kedvesük az érzéseiről a vágyairól mesél.Hisz ezáltal is megnyilvánul.hogy tart minket olyan fontosnak,szeret annyira,hogy ezt /is/ megossza velünk.
Üdv:Liliom
aranka#682011-02-17 16:19:23
Válasz a(z) 67-es üzenetre:
Nem tudom miért gratulálsz, hiszen én csak azt irtam le amit gondolok az adott helyzetről... csak a véleményem írtam le ami szerintem természetes dolog! 
Egyébként köszönöm a gratulációt! :-)
paross11#672011-02-17 15:57:36
Válasz a(z) 66-es üzenetre:Végre egy nő is hozzá szólt!Gratula!
aranka#662011-02-17 10:29:46
Válasz a(z) 65-es üzenetre:
Vajon miben igazoltalak? Úgy vélem le kellene ülnötök és sorra venni a "látszólagos" elhidegülésetek okait. 
Tudod a nők igen bonyolult lelkületüek... szerintem azt, ha egy nővel van esetleges kalandod
bizonyára átsiklik felette, ha szeret, azt viszont
nem hiszem, hogy jó néven venné, ha a saját nemed belivel gabalyodnál kalandba.
Szerintem tisztáznotok kellene először magatokban,
majd közösen alaposan átbeszélve a kialakult helyzetet... millió és egy oka lehet annak, ha a nejed tartozkódik a szeretkezéseitektől... ezt mindenképp tisztázni kell mi az ok és ha ezt megtudod akkor kell közösen kialakítani azt az együttléti módót ami mindkettőtőknek megfelel.
Az őszínte beszélgetés csodákat tehet!
Persze az sem mindegy milyen körülményeket teremtünk a beszélgetéseinkhez!
Kíváncsian várom a beszámolód a történésekről.
bitibi#652011-02-16 14:02:10
Válasz a(z) 64-es üzenetre:Azt hiszem engem igazoltál! Én is ismerem a páromat, és tudom, hogy Ő sem adna zöld utat vágyaimnak.
Az is igaz, hogy ritka szeretkezéseink is oka lehet, ennek ellenére is a nőket szeretem jobban, de hajt a kíváncsiság: Milyen lehet egy szép, tiszta szerszámot a számmal kényeztetni!
Milyen lehet, mikor a fenekemet,nem az én ujjam kényezteti, hanem másé!
aranka#642011-02-16 11:40:45
A(z) #64 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
paross11#632011-02-16 09:19:47
Válasz a(z) 62-es üzenetre:Végül is nem ismerem a párod ,bár szerintem kellő"tállalásal"mindent előlehet adni!
bitibi#622011-02-16 09:09:20
Válasz a(z) 60-es üzenetre:Ha a párom előállna ilyennel, még örülnék is neki, mert tudnám, hogy megérti, ha én is így érzek!
Te ismered a párod, hogy benne van, én is ismerem a párom, tudom, hogy óriási ellenérzése lenne.
És ehhez nem kell a Marsról jönni, mert valahol ez a természetes!
Amint a múltkor írtam, örülj, hogy ilyen csodálatos, megértő párod van, sajnos nem jut mindenkinek ilyen nő!
veronika25#612011-02-05 17:56:43
A(z) #61 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
paross11#602011-02-05 14:32:52
Ti ezt tényleg törvényszerünek tartjátok és normális dolognak ,hogy akivel leéltek 10-20éveket azoknak nem mondhatjátok el a vágyaitokat és kettös életet éltek?Szoval ez igy teljesen normális ?????????????????
paross11#592011-02-05 14:20:09
Válasz a(z) 58-es üzenetre:Mi van akkor ha a párodnak is vannak titkos gondolataivágyai?És ugyan azt képzeli gondolja mint Te ,hogy ha elmondaná felbomlana a családi élet?Nem személyeskedni akarok ,de mindegyötök ezt irja !Az én párom "nem olyan" !Ti honnan hoztatok magatoknak párt a marsról?Mért nem beszélgetek el öszintén kihez legyek öszinte ha nem a páromhoz!EGy nőnek ugyan ugy vannak vágyai ,ha nem találod meg hozzá a kulcsot az a Te hibád  !Tudod ha egy kacsa nem tud uszni azért nem a viz a hülye!
pityuevi#582011-02-04 23:10:56
Titokban kell tartanom .de nagyon vágyom egy titkos partnerre!Nejem nem venné jól a dolgot!!Viszont nekem nagyon kéne egy kapcsi!Egyre többet gondolok rá,viszont a családi életem nem szeretném ha felbomolna!!Igy csak titokban lehetne!!Akinek a neje elfogadja az örüljön!!
skac77#572011-02-04 19:00:38
Szerintem egy jó (Fiú)haverral minden  meg lehet beszélni:) sör v. bor (vagy mindkettő) mellett:)tapasztalatból mondom.Utána meg a témát feldobni és ... mehet is a kíváncsiskodás:)
bitibi#562011-02-04 06:46:07
Válasz a(z) 54-es üzenetre:Hát igen! Nem mindenkinek jut olyan megértő asszony, mint neked!
Az enyém nagyon konzervatív, de azért szeretem, és jó vele. De kíváncsi is vagyok! Egyetlen olyan partnert keresek, akivel kipróbálhatnám.
Az Sw bulik biztos jók, de pár nélkül odamenni?
Aztán ha kipróbáltam, nem biztos, hogy lesz folytatás.
janetty#552011-02-04 00:06:58
Válasz a(z) 54-es üzenetre: Rendben, értem, mit mondasz, sőt, olvastam a 35-ös üzenetet is! Igazad van, itt mindenki a véleményét mondja el. Mi úgy egyeztünk a PÁROMMAL, hogy mindenképpen próbáljam ki ezt a dolgot, ha engem ez izgat. Ő ezt nem veszi megcsalásnak egyáltalán és teljes mértékben mellettem áll. A probléma már csak ott van, hogy - mint korábban is említettem - még nem találtam meg ehhez a megfelelő partnert. Bízom benne, ezen az oldalon sikerülni fog! Igaz, hetero-ként vagyok regisztrálva, de ez talán nem lesz akadálya a dolognak.
paross11#542011-02-03 22:20:20
Válasz a(z) 53-es üzenetre:Te elmondod a véleményed ,és én is!Én az itt olvasottakra reagáltam  álltalánoságban!Olvasd el pl a 35öst' végül is Ő meg ugy látja és az a véleménye!Szerinted kiprobálni titokban kell és ha tetszik az illetőnek akkor azzal vigasztalja a párját anyukám nem nővel csalak ezután! Mi az  sw bulikat favorizáljuk és pontosan azért mert ott megtaláljuk a nekünk megfelelő partnereket ,felesleges  levelezések és körök helyett!
janetty#532011-02-03 22:01:51
Válasz a(z) 51-es üzenetre: Ne vedd sértésnek a dolgot, kérlek, de úgy látom, nagyon félreértettél valamit. Az én párom tud arról, nekem milyen vágyaim, érzéseim vannak, ugyanis megbeszéltem Vele mindent és a mai napig meg is beszélünk mindent. Szerencsére, mivel őszinte vagyok Vele az első pillanattól kezdve, nem is volt semmi ellenvetése, sőt, még Ő biztatott, hogy ha már vágyom rá, tegyem is meg, mert ha nem teszem meg, az rontani fog KETTŐNK szexuális életén. De még nem tettem meg, ugyanis még nem találtam meg hozzá a megfelelő partnert, ezért számomra ez még csak "kipróbálás" szintjén működik. S ha elolvasod bitibi (44-es) üzenetét - "még mindig jobb kipróbálni egy azonos gondolkodású emberrel..." - , ott szintén szerepel a "kipróbálás" szó, én csak erre a kommentre reagáltam.
paross11#522011-02-03 21:30:44
A(z) #52 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
paross11#512011-02-03 21:30:43
Válasz a(z) 48-es üzenetre:Ne keverjük más a "kiprobálás" és más a rendszeres fasz szopás!Mégis milyen társ kapcsolat az olyan ahol a páromnak nem merem elmondani a sexuális vágyaimat,vagy nem tudom megbeszélni vele???????
paross11#502011-02-03 21:20:36
Válasz a(z) 49-es üzenetre:ez a beszéd nem a dadogás!Végre valaki aki nevén meri nevezni a "gyereket"!Grtatula !Itt jaj ugye mindenki olyan kis mimoza!
hamvasfiu#492011-02-03 20:48:05
Imádok faszt szopni és szopatni, de komoly barátnőm is van.
janetty#482011-02-03 20:46:11
Válasz a(z) 44-es üzenetre: Egyáltalán nem írtál hülyeségeket, sőt! Ha az emberben egyszer feléled a vágy, hogy egy hasonló neművel kipróbálja a szexet, inkább tegye is meg, ne csak elfojtva hordozza magában a vágyat. Ha nem próbálja ki, azzal kockáztatja a már - esetlegesen - meglévő hetero kapcsolatát és könnyen elveszítheti a párját, feleségét, élettársát, kedvesét! A gond az, hogy tényleg nagyon nehéz megtalálni ehhez a hasonló gondolkodású embert, akivel meg is tudja valósítani elfojtott vágyait. De ha meg is találja és sikerül vele megélni a vágyott élményt, attól még nem lesz belőle homoszexuális! Egyszerűen csak kipróbált valamit, amire már nagyon régóta kíváncsi volt! A kedvesét/feleségét/párját ettől még ugyanúgy nagyon szereti és szüksége van rá, ezzel a tettel mindösszesen a kíváncsiságát elégítette ki és elfojtott vágyainak tett eleget!
Ha valaki szerint tévednék, várom válaszát a kommentemre!
paross11#472011-02-03 14:45:29
Válasz a(z) 46-es üzenetre: Ez a Ti játékotok volt egészségetekre!Semmi kivetni valot nem találok benne ,de képzeld a szitut amikor rendőr vagy vadör be kopog kéri a papirokat és feljelentést tesz ?Akkor lehet magyarázkodni otthon újabban már ha kurvának állnak meg tetten éréskor már az autost is feljelentik!
lefotoznal#462011-02-03 12:06:41
Válasz a(z) 36-es üzenetre:
Megtörtént már komoly,  nős emberrel, sőt mindketten beöltöztünk.Nem 3 perc volt, hosszabb, rendőr nem volt.
Tudom hogy lehet lakást bérelni,de nem mindig lehet megszervezni adott időre, mindkettőnknek közelre,idő és lehetőség hiányában a kocsi több a semminél.
paross11#452011-02-03 09:55:30
Válasz a(z) 44-es üzenetre:Nem hinném ,hogy egy "ilyen "oldalon bárki bárkit is elitélhetne!Attól ,hogy Ti nem nevezitek nevén a gyereket az még gyerek marad!Tulajdon kép ha szereted a párod és ő is téged akkor mi a probléma ?Mért nem mondod el neki,végül is nem vagy homosexuális(Te irtad)képzeld ha Ő járna el igy titokban!
Nem sértésként irom vagy elitélésből !Csak ugy elgondolkodom és hozzászólok!
bitibi#442011-02-03 09:21:52
Tisztelt nős barátaim! Nagyon leültünk, szeretném a fórumot vezető helyen látni, mert tudom, hogy nagyon sokan vagyunk hasonló cipőben!
Vannak hozzászólások, akik elítélik ezt a dolgot, szerintem még mindig jobb megoldás kipróbálni egy azonos gondolkodású emberrel, mint elválni!
Ettől szerintem, még szeretjük párunkat, és nem leszünk homoszexuálisak!
Vágyaink miatt kár egy válást produkálni!
Csak a megfelelő partnert nehéz megtalálni.
Itt van ez a csoport, ez a fórum, keressük egymást!
Remélem nem írtam nagy hülyeségeket!
paross11#432011-01-30 09:39:09
Végül is bocs mindenkitől ,aki sértve érzi magát a buzi vagy ratyi szotól attól függetlenül a tényeken nem változtat ,bár ,hogy is hivjuk öket!
paross11#422011-01-30 09:25:36
Válasz a(z) 39-es üzenetre:Ha csak két pasi együtt van az akár hogy szépited homosexualitás az az ha baszatod a szád az csak buzulás!Gondolom a bisexhez nő is kell ,abban a szerencsés helyzetbe vagyok ,hogy nem kell az eszemet játszanom a párom elött vagy hazudoznom ,hanem megvalosithatom a sexuális vágyaim!

[1-60] [61-101]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3250BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba9090Biszexuális vagy, be kell lépned!

#toecskoelj100jófej és dug6ó alkalmi vagyok

#tonyy69100Kismeret
Ajánlott szobák
#maszti_szoba700Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba300Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba5361Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3350Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok1010Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2620Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.