Ez + az !

itt vagy: Eropolis > BDSM negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Ez + az !
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
weerus#2412006-06-13 21:40:25
Ma vagyok itt ezzel a névvel utoljára!
Holnap lejár az örömpolgárságom, eltünik a fórumom, eltűnik a blog.....

Üdvözlet minden kedves látogatónak!
Weerus alias Winuska
oregjegenye#2402006-06-09 11:49:01
Csak csendben!
Csak halkan!
Hogy senki meg ne hallja!
cseem#2392006-06-03 00:04:55
Hoppá, itten a ki tud nagyobb bölcsességet mondani c.  vetélkedő folyik éppen? :)
mandarin#2382006-06-01 11:41:44
Válasz a(z) 233-es üzenetre:
Na, győzött az igazság:)
Hamarabb utolérik a hazug embert(Veronika), mint a sánta kutyát.
Aki másnak vermet ás, maga esik bele!!!!
mandika#2372006-06-01 09:30:49
A(z) #237 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
oregjegenye#2362006-05-28 11:31:21
Sziasztok, szia Klementína!

Szerintem Weerus teljesen higgadtan ir a #233-ban.
Mi a gond akkor?
Olvasom a fóromot, hozzászólásokat, az egyik legszelidebb, leghiggadtabb a Weerus.
Hogy ő a Winuska is ez is teljesen természetes egy ilyen városban, mint Eropolis.
Száz és száz lakó van 2-3 névvel.
És mint mondom weerus nagyon higgadt.
Nem tudom mi a baj.

Tisztelettel:
Öregjegenye
klementina#2352006-05-27 14:20:20
Válasz a(z) 233-es üzenetre:
Oh... Hogy megértem: Mindenható vezetés lettem:P

weerus: Te örökké támadsz, ha szépen szólnak Hozzád, akkor is. 
Lehet, hogy 4 hónap után... talán, ha napi 24 órát tudnék itt tölteni, előbb is rátaláltunk volna.
Nem ártottál, ezt senki sem mondta.
Lásd swingerdreams előbbi levelét.
Megjegyzem: Sem ő, sem én nem beszélünk Veled kioktatóan, lekezelően... Ellentétben Veled.
Valóban: Kicsit higgadj le..

Szerencsés vagy, ha Neked ez a gazság....Ha valódi gazsággal még nem találkoztál.
eropolice#2342006-05-27 12:22:06
Válasz a(z) 233-es üzenetre:

Kedves weerus/winus, javaslom, higgadj le, nem fog igazságtalan döntés születni, a "mindenható vezetés" kompromisszumkereső, konstruktív emberekből áll és nem diktátorokból.
Köszi,
SD
weerus#2332006-05-27 10:43:50
weerus blogja


 Igazság, vagy csak gazság. 
Történések.....
Ma ismét megtalált a mindenható vezetés!
4 hónap után kifogásolták, hogy két különböző negyedben, tartok fent reglapot!
Igaz, nem volt nehéz rájönni, hiszen én mindkét lapomra kiírtam, pont azért mert nem akartam ezzel senkinek sem ártani, senkit sem átverni!
Különböző negyedben, különböző kapcsolatot keresek!
Részlet a válasz levelemből: "Nos szerinted, ha a BDSM-ben hirdetek, azt a biszex nők akik párokat
keresnek elolvassák?
Vagy, ha a biszex negyedben keresek sub/mazót, a BDSM rajongók oda mennek és olvassák?Szóval akkor hol
jelentessem meg a hirdetésemet?"
Most várom a megoldást......vagy azt, hogy töröljék a lapjaimat!
Vajon, klementina és moira, hogy fogják eldönteni melyik regem maradhat?
Pénzfeldobással? Esetleg mindkettőt törlik?
Majd kiderül......
sweetann#2322006-05-15 18:17:55
Válasz a(z) 231-es üzenetre:
Nem, megtartam magamnak...
sweetann#2312006-05-03 17:09:05
Válasz a(z) 228-es üzenetre:
Végre egy igazán érdekes dolog ,kicsit összekapom magam és a gondolataim:)
palanta#2302006-05-02 07:21:22
Válasz a(z) 229-es üzenetre:

kérlek olvasd vissza a szobatémák fórumot, ott megtalálod a költészetet, sokat foglalkoztunk/foglalkozunk vele. Esetleg találsz olyat, ami továbbviszi a gondolataidat.
lev777#2292006-05-02 00:20:10
Kedves BDSM szereplők!
Egy csak, egy valamit hiányolok innen!
A költészetet! A poézist!
Még mielőtt valaki ...nek nézne, olvassátok el sweetann indító képén írottakat!
dom001#2282006-04-30 14:22:56
Válasz a(z) 220-es üzenetre:

A minap olvastam egy nagyon érdekes gondolatsort a szabadságról és rabságról. 
(http://www.jerom-bdsm.atw.hu/ 
Írások - Gondolatok a szabadságról)

A mű szellemiségében is és soraiban is azt sugallja, hogy két ember közös döntése alapján szó sincs arról, hogy valójában megfosztana valakit a szabadságától. A rabnő nem Ura diktatúrájában, nem erőszak közepette él, hanem szabadon. Szerintem ilyen szempontból mindenki szabad. A szabályokat mindenki önként választja. Bármikor dönthet úgy, hogy kilép e szabályok hatálya alól. Szerintetek? Mit gondoltok érvényesül e vezérelv a bdsm kapcsolatokban? Alapfeltétel-e ez?
Mi a véleményed, a rabnőjének teljes joggal mondhatja, hogy az "Aranyló szemeidben a szabadság gyönyörű tüze lángol."?
joco#2272006-04-28 09:01:37
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/6160.jpg
MIRE JÓ EZ A CIVAKODÁS AZ BIZTOS HOGY NEM IDE A FÓRUM-OLDALAKRA ??!!!!
sweetann#2262006-04-21 21:39:21
Válasz a(z) 223-es üzenetre:
Azért mert csak! ...így tetszik,ez olyan jó kis szőkés válasz:))))))))))
mandarin#2252006-04-14 20:08:03
Milyen bizonyítékra gondolsz?
Mégis?
Gondolkodtál ma már?
palanta#2242006-04-14 18:08:58
Válasz a(z) 222-es üzenetre:

ha van bizonyítékod, juttasd el a bíróknak, moderátoroknak, netán tedd fel ide, és ha a bizonyítékok meggyőzik a bírókat, remélem a hamisítókkal szemben is keményen eljárnak. 

Adott esetben keményebben, hisz miattuk egy ártatlan ember bűnhődött.
mandarin#2232006-04-14 17:07:18
Válasz a(z) 221-es üzenetre:
Édes!

"Nézd nem akarom az igazságot firtatni,"

Akkor miért jelölted magad bírónak?

További kellemest:)))))))
mandarin#2222006-04-14 16:49:41
Válasz a(z) 221-es üzenetre:
Ne haragudj Édes...
Olvasni tudok, láttam a kérdőjelet. Ne kekeckedj mézesmázosan. Azaz ne beszéljél mellé.
Nem Tégedet idéztelek, hanem mást. Olyan mást, aki a közösséget próbálja megtéveszteni hamis bizonyítékokkal:#4 és #48

Bírókkal csak nyíltan tárgyalok. Ne próbáld a privi mögé bujtatni az igazságot.
Végül is ez FÓRUM. Ha megbánt valaki és azt nem moderálják ki, akkor válaszolok neki.

BUÉK
sweetann#2212006-04-14 16:29:53
Válasz a(z) 219-es üzenetre:
Nem gyümikém azt írtam,hogy hogy jobb...és kérdőjellel!
Nézd nem akarom az igazságot firtatni,egy tény ha valakinek x-el baja van azt ne a közösben oldja meg vele,hanem levelezzék le.Sokkal diszkrétebb!
És ez innentől rád és rám is vonatkozik.Ha kívánod folytani szívesen állok rendelkezésedre priv,vagy levél formájában te kis csodálatos:)
A fórum az legyen aminek teremtetett!
Köszönettel megértésedet az édes:)))))
dom001#2202006-04-14 16:26:43
Az ember szabadságának korlátait általában egy másik, illetve a többi ember szabadsága határozza meg. Másképpen nem tehet meg mindent valaki, ami a másik szabadságát korlátozza. Talán ez a rendezőelv.
Szerintem ez a bdsm-ben is így van. Az más kérdés, hogy a bdsm-ben az alárendelt fél felhatalmazhatja a domináns felet e korlátok "lerombolására, lebontására". Ilyen felhatalmazás nélkül a "bdsm-szerű" viselkedés nem más, mint öncélú erőszak, terror.
Legyen az netes kommunikáció, vagy bármely más emberi kapcsolat.
mandarin#2192006-04-14 16:08:09
Válasz a(z) 218-es üzenetre:
Köszönöm Édes....
De!
"Vagy úgy gondolod,hogy jobb megoldás a mások előtti lejáratás,a közhírré tétetik?
 Ráadásul semmi valóságalapja nincs egyes beírásoknak."

Tökéletesen igazad van! Pl. a #4(bigi) és a #48(weerus) beírásai hamisítványok annak érdekében, hogy kitiltsanak.
3 hétig emiatt nem is voltam, mert dom001 bedőlt ezeknek. Ezeknek a megihamisított idézeteknek!!!!
Ezek után ne csodálkozzon senki, hogy itt mi folyik!
De nem ragozom...
BUÉK vagymi....Kellemes HÚsvéti Ünnepeket!:)

M (a csodálatos).
sweetann#2182006-04-14 15:53:50
Válasz a(z) 215-es üzenetre:
Szex shopokban kapható:-)
Nem diktatúra ,de egymás ócsárolása szerintem sokkal inkább két emberre tartozó dolog ...
Vagy úgy gondolod,hogy jobb megoldás a mások előtti lejáratás,a közhírré tétetik?
Ráadásul semmi valóságalapja nincs egyes beírásoknak.
A szabad szellem még nem jogosít fel arra ,hogy egyesek bunkó módon viselkedjenek akár itt akár máshol.
Én meg azt gondolom kultúr lény az ember viselkedjen is ehhez méltóan!
sentiment#2172006-04-14 12:48:51
Válasz a(z) 214-es üzenetre:
Elhiszed,hogy ennyire mint weerus én is vagyok nagykislány?!
..és hidd el le tudom dönteni mikor mit és miért teszek .Ha értenéd a hozzászólásom pont nem egy negatív hangvitelü levél ,de ezt weerus is félreértette.
Sajnálom ha nem tudjátok értelmezni az írásom azt hitten felnőtt emberek közé kerültem.
Azért köszönöm a reagálást.
Szép napot neked:-)
mandarin#2162006-04-14 12:48:29
Válasz a(z) 214-es üzenetre:
Kedves Horgász!
Leállítanád magadat már végre?
Miért kell szégyenszemre itt Klementinának moderátorkodni???
Fejezd be! Válts csatornát!
mandarin#2152006-04-14 12:44:38
Szijjjjaztok:)

Mi ez a sok cenzúra?

El vagyok keseredve, mert azt hittem eddig, hogy EROPOLIS szabad ország.
De úgy látom, hogy ez nem liberális ország, hanem diktatura:(

Szerezzen nekem olyan öregjegis kacsát valakiiiii!

Boldog Húsvétot Mindenkinek!
horgasz#2142006-04-14 12:41:16
Válasz a(z) 203-as és 204-es üzenetre:
Kedves sentiment.
Látod, én sem vagyok egy beírogatós ember, ennek oka a bírók ténykedése. Régen, még a rendszerváltás előtt a kommunista érában volt egy vicc, ami nem is volt vicc. Ez úgy szólt, hogy szabad ember szabad országban azt mond amit szabad. 
Én is úgy vagyok vele, hogy bizonyos dolgokat nem hagyhatok szó nélkül, előre bocsátva azt, hogy weerus nagykislány, nem szorul védelemre.
Szóval, visszatérve az írásodra, idézem" idejársz negatív érzéseiddel."stb, stb. 
Nem tudom, lehet, hogy te a cseh2 kisérleti adását nézed e, de ezt a szobát werus hozta létre, ergo, azért jár ide, mert az ővé.
Ebből szintén adódik, hogy , gondolom, azért nem moderálta ki a hozzászólásokat, mert nem kívánja mások véleményszabadságát korlátozni. E szobát annak idején pontosan azért hozta létre, hogy mindenki, ki-ki a maga vérmérséklet, IQ-e szerint kifejthesse véleményét és ezt jelezze akár másokkal szemben is.
Természetesen sejtem, hogy te sem szorulsz bírói védelemre, és nehezem tolerálnád a kioktatás, ezért pár megoldást javasolnék megtisztelő figyelmedbe.
1./ Légy örömpolgár, válassz egy témát és legyél témagazda.
2./ mint a Tv-nél, ha nem tetszik a műsor, át kell kapcsolni egy másik csatornára, hiszen nem kötelező a neked nem tetsző programot nézni.
Szóval, ennyire egyszerű.

Maradok tisztelettel, Horgász
himsoviniszta#2132006-04-14 00:00:26
A(z) #213 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
kp007#2122006-04-13 21:43:49
A(z) #212 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
klementina#2112006-04-13 20:29:36
Nyomatékosan megkérem az érintetteket, hogy a Fórumot arra használjátok, amire való, és nem egymás mocskolására.
Természetesen ki fogom moderálni, ami sért másokat.
Köszönöm, hogy  rendeltetésszerűen fogja Mindenki használni.
genius2006#2102006-04-13 13:39:02
A(z) #210 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
spermabomba#2092006-04-13 13:27:31
Válasz a(z) 201-es üzenetre:
Ne izguljál weerus!
nem vagy egyedül. Dom001 is felfüggesztette a fórumát, de ő teljesen.
Végül is nem mazochista.

Nagyon örülünk neki.
bagyesz#2082006-04-12 17:10:11
satnálom hogy igy alakult. én azért továbbrais tisztellek mint az eggyik jóbarátom. köszönöm.
bagyesz#2072006-04-10 23:48:10
Nos nem értem az embereket. miért jó az ha másokba bele kötni. provokálni. élhetnénk barátságban is. nem? soha nem lehet tudni mit hoz a holnap. mikor lehet segitségünkre egyik "klubbtársunk" túl sok lett az ilyen megnyilvánulás. de ennek nem kéne igy lennie. köszönöm a figyelmeteket.
subflo#2062006-04-06 14:11:36
Úgy értem, mástól kaptam meg. :-)
subflo#2052006-04-06 14:11:11
Válasz a(z) 193-es üzenetre:

Kedves Tigrincs,

megkaptam a filmet, köszönöm. Van más BDSM filmed?

A csettel én úgy vagyok, hogy ha vki szimpatikus, akkor azzal szívesen találkozom élőben is. Van, aki kapva kap ezen, vállalja magát, az arcát, a lelkét, és van olyan is, aki nem. Én nyitott vagyok.

flo
sentiment#2042006-04-06 11:54:47
Válasz a(z) 200-es üzenetre:Ez fenyegetés Kedves Veronika!Nem értem mi örömöd van abban,hogy idejársz negeatív érzeéseiddel ,ide az ember kikapcsolódni jár normális esetben ,nem a mássokkal szemben támasztott feszültsége oldására,s azt gondolomk a vele szembeni problémát vele kellene orvosolnod ,nem közprédára tenni,azért mert téged is mocskoltak...Legalább te légy méltóságteljes és kultúrált,ha már veled nem voltak azok!
sentiment#2032006-04-06 11:51:07
Válasz a(z) 201-es üzenetre:
Miért gondolod azt,hogy azért ,mert te nem moderálod,mert te elviseled azért másnak is el kell viselni?
Miből gondolod,hogy csak egy igazság létezik és az a tiéd?
mint látod nem vagyok egy beírogató,de ezt nem hagyhattam szó nélkül!
palanta#2022006-04-06 06:20:29
A(z) #202 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
weerus#2012006-04-05 20:33:14
Kedves látogató!

A fórum működését felfüggesztem!
Mivel én, soha senki írását nem moderáltam ki, még akkor sem, ha ezek engem mocskoltak, így nem tartok fent egy olyan helyet, ahol az én írásomat kimoderálják.
sweetann levélben értesített arról, hogy a hsz. törlése mellett döntött!
Természetesen elfogadom, mivel a többség bírónak választotta.
DE így nem látom értelmét a további működtetésnek!

" AZ ÍRÁS NEM VÉSZ EL CSAK ÁTALAKUL"

Üdvözlettel: Veronika

Ps. Természetesen, csak a magam tevékenységét függesztem fel a fórumban. 
Használjátok egészséggel ki-ki amire akarja!
Amikor lejár az örömpolgárságom úgy is törlődik.
weerus#2002006-04-05 19:55:33
AZ ÍRÁS NEM VÉSZ EL, CSAK ÁT ALAKUL!!
klementina#1992006-04-05 12:53:45
Megkérem, hogy személyes információkat ne adjatok ki egymásról.
Ha valaki megtisztel azzal másokat, hogy elmond magáról valamit, tiszteljük meg mi is azzal, hogy nem tárgyaljuk ki.
Köszönöm.
weerus#1982006-04-05 07:17:45
A(z) #198 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
palanta#1972006-04-04 21:33:25
A(z) #197 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
tigrincs#1962006-04-04 16:36:08
Wee, nem akarok kötekedni, de szerintem egyáltalán nem gáz az, ha először vki a mélyvíz helyett könyvből felkészül a szülői létre. Én csak egy kutyát nevelek, ami ugyan nem egy gyerek, de több mint a semmi, és azt merem állítani, hogy többet foglalkozom, jobban odafigyelek rá, mint egyesek a saját gyerekükre. Előtte én is olvastam könyveket, nem tudtam meg mindent, de felkészített, és ennek a gyümölcsét a kutya szüreteli abban, hogy a gazdi nem szivatja meg tudatlanságból vmivel.
Amiért jogot formálok arra, hogy mégis gyereknevelésbe belekotyogjak, az az, hogy a szüleim meglehetősen liberális szellemben neveltek, mindent megtehettem, és magam tanultam meg, mi a jó, mi a rossz, nem rágták a számba, partnernek, barátnak tekintettek, ergo a nevelésem elvei sem képezik misztikum tárgyát. Ahogy neveltek - szerintem jó munkát végeztek - azt tudatosan visszanézve igyekszem tudatosan tanulni belőle, hogy aztán ne élesben, a saját gyerekemmel kelljen kísérletezni. Ilyen szempontból én már egy kísérlet eredménye vagyok, amit már ki tudok értékelni, ergo miért ne okulnék belőle? Persze a gyakorlat más, de így, visszanézve saját neveltetésem, és a kutyával hasonló élethelyzeteken gyakorolva nem bánom, hogy nem mélyvízbe fogom vetni magam.

Palánta, szerintem a fogamzásgátlással megoldódott az a kérdés, hogy akkor legyen gyerekem, amikor én szeretném, pontosabban inkább az, hogy amikor nem szeretném, akkor ne lehessen. Nagyon nem szeretem az álszent hozzáállást, hogy a pénz nem fontos. Nem azt mondtam, hogy az a legfontosabb, de nagyon fontos. Viszont ami talán a legfontosabb, az a létbiztonság, amit a pénz ad. Nem akarok milliomos lenni, mert valsz. torzulna az értékrendem, de ha nem tudok egy családot biztonsággal ellátni, akkor ezt egy gyerekkel felelőtlenség megfejelni. Egy gyereknél max egy állatgyerek, vagy egy beteg gyerek kiszolgáltatottabb, tehát az egyik legrosszabb, amit a szülő tehet vele, az az, hogy felelőtlen.
weerus#1952006-04-04 08:48:00
Én nem könyvből tanultam, amiről véleményt modok, hanem a saját gyerekemet neveltem fel!Nem is akár milyen ember lett belőle!
Éredekes lenne, ha mondjuk a vadász berepülőpilóták munkájáról irnék értekezést:-PPP
Természetesen nem teszem, hiszen nem voltam pilóta, bár 6 évig ilyen helyen dolgoztam.
Van az elmélet, no és van amikor szülök egy gyermeket, felnevelem, útjára engedem....és nekem már lassan az unokám is megérkezik:-)))
DE eszembe nem jutna tanácsokkal ellátni, sem a fiamat sem a menyemet, gyerek nevelés ügyben.
Persze nem vagyunk egyformák, hála az égenek:-))
Van akinek nem kell ahhoz saját gyerek, hogy profi mód nyilatkozzon a gyermek nevelésről, elég egy jó könyv hozzá!
palanta#1942006-04-04 08:26:56
A(z) #194 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
tigrincs#1932006-04-04 00:31:01
Flo, részemről nem sok dolgot tudok hozzáadni, amit tennék, az vagy magam ismétlése lenne, vagy téged idéznélek. Egyetértek, simán és egyszerűen, teljes mértékben. Max annyi, hogy részemről a chat egy ugródeszka egy személyes ismerkedéshez. Akinek erre nincs igénye, azzal a kapcsolat itt meg is reked, akinek pedig van, azzal pedig élő kapcsolat alakul ki, ha vmi kialakul.

Film... OK, egy CD, AVI-ban van, szinkronom, feliratom még nincs hozzá, de ha találok, úgyis szólok. nevem kukac nevem pont hu és ledumáljuk (nem ! :) )... :)
subflo#1922006-04-03 21:58:41
Tigrincs,

te pár hsz-sal lejjebb kérted a véleményemet, és én megírtam. Azóta sem reagáltál rá. Várom.

Más. A másik fórumban felajánlottál egy filmet. Engem érdekel.

flo
tigrincs#1912006-04-03 21:25:43
dom, erre csak azt tudom mondani, hogy én kb. 8 éve szerettem volna kutyát, de csak úgy vállaltam volna, ha tudok vele foglalkozni. 2 éve összejött, és látom a kutyán, hogy mennyit számít, sokkal nyugodtabb, értelmesebb, mint más átlag kutya. Hasonlóan vagyok a gyerekkel is. Ahol napi 10-12 órát dolgozik mindkét szülő, ott nincs rendezve az egzisztenciája a családnak, ergo én oda nem vállalnék be gyereket. A barátnőm 29 éves, de osztja a nézetemet, hiába ketyeg az óra, nem lesz gyerek, amíg nem tudunk vele lenni annyit, amennyi a gyereknek kell.
Ami a többit illeti... Szerintem egy gyerekre nincs jó hatással az, amit nem tud feldolgozni. Ha az ő fantáziája szerint a sárkány egy "mérsékelten csúnya" állat, mert az ő világában ez az elképzelhetően nagyon szörnyű, akkor ha ilyet lát, akkor fél, de feldolgozza. Ha ennél nagyobb borzalmat lát, azt képtelen, és kiakad, és sokáig fogja magában hordozni, és parázni miatta. Ez kiválthat lelki bajokat, agressziót is. De ha már túlvan ezen a kölyök, akkor nyilván ettől nem lesz agresszív. Szerintem a szülő csak annyit tehet, hogy egyrészt segít mindent feldolgozni, másrészt pedig próbál intelligens, rugalmas gondolkodású embert faragni a gyerekéből. Már persze, ha ez lehetséges, mert nem tudni, hogy az intelligencia vajon tanulható-e.
dom001#1902006-04-03 11:07:40
Válasz a(z) 185-es üzenetre:

Nos, ha a szülők igazodnak a mostanában általánosnak mondható elváráshoz és napi 10-12 órát melóznak, hajtják a zsetont, akkor persze kevesebb idő van a gyerekek dolgainak megbeszélésére. Az más kérdés, hogy ez csak enyhítő körülmény lehet, s a felelősség alól nem mentesít.
Jómagam azt gondolom, hogy az erőszakos kommunikációs panelek akár pc játékban, akár tv-ben jelennek meg a gyerekek előtt, igen ártalmasak lehetnek. Amíg nem alakul ki egy olyan érett személyiség, amellyel készségszinten el tudja választani a jót a rossztól, addig simán bejön az erőszakos megoldás. Akár csak játékból is. Valahogy így látom a másik fórumban felvetett "fiatal" sub, dom szituját is.
weerus#1892006-04-03 07:07:26
Na ezt még gyakorolnom kell:-))))
Természetesen nem az a kép készült akkor, ami a szöveg mellett van:-))
De akit érdekel a reg.lapomon megnézheti.
Nem velem, hanem az árvízzel kapcsolatos!
Elnézést kérek a bénaságomért!
weerus#1882006-04-03 07:03:05
A kép tegnap reggel 8 órakor készült!
tigrincs#1872006-04-02 22:41:31
Jaj istenem, wee...
Olyat nem láttál még, amikor vki az utcán elájult, megbotlott, bármi, jött a mentő, addig is és azután is sűrűn körülállják az emberek, mert bámészkodnak, és bár segíteni nem tudnak, de legalább jól elveszik a levegőt az ájulttól...
Más. Vidéken élek, de bejárok pestre dolgozni, kutyával. A kutya pesten jól érzi magát, semmi gond. Hazajövünk és ideges lesz a kutya, mire hazaérünk, mert a félórás út televan olyan kutyás udvarokkal, ahol a kutyának a kerítés mögötti udvarrész a teljes világ, más kutyával testközelben max évente egyszer találkozik, oltáson, ergo irtó vad, nincs szocializálva, nem tudja, más kutyával hogy viselkedjen, ergo fél és támad. Erre ki kényszeríti rá? Az ember...
Manapság az embernek már sajna köze sincs a természet rendjéhez, magától nem figyel rá, tanítani miért tanítanák?
weerus#1862006-04-02 14:16:33
Tudom nem ide tartozik, de mivel ide mindenki azt ír amit akar, hát én is élek a magam alkotta engedménnyel!
A Csepel-Szigeten élek és itt most árvíz van!
A mi kertünk a gátnál végződik és a Duna már a gát túloldalán van!
Őzek, nyulak, rekedtek bent a magasabban fekvő területeken, amit lassan el önt a víz.
A megriadt állatok belevetik magukat a vízbe, és megpróbálnak elvergődni a biztonságot nyújtó gátig, amin ha lefelé indulnak egy idő után elfogynak a házak és az úton átmenve az erdőbe jutnának.
Igen ám DE az ember, aki megint hülyébb az állatnál nézi a vizet! Ja és hozza a kutyáját is mert ez olyan jó mulatság!
Amikor az őz kivergődik a gátig, nem tud megpihenni, mert a sok baromállat ott van, no meg a kutyák is ott vannak.....
Nincs más választása, vissza megy a vízbe a pusztulásba.
Az imént sikerült egy sutát befogni, annyira kimerült volt, hogy a gáton össze rogyott és nem tudott elmenekülni.
Átvitték az erdőbe!Egyszerűen nem tudom felfogni ésszel, ezt hogy nem lehet megérteni!
A hülye kíváncsiskodásukkal egy csomó állat vesztét okozzák!
Nem az ellen vagyok, hogy megnézze a vizet !
DE tegye ezt olyan helyen, ahol már az egész terület víz alatt van, és sehol sincsenek állatok!
No kifüstölögtem magam!
Az imént valakit majdnem megmártottam a vízbe, mert egy németjuhász kutyát szabadon engedett!
Hála az égnek jött egy vadász ismerősöm aki kicsit nagyobb nálam :-)))) Lerendezte az illetőt:-)
Nagyon nyomatékosan felszólította a kutya megkötésére! :-))))
Szóval most ezek a dolgok foglalkoztatnak.
A víz holnap reggel fog tetőzni......
Isten irgalmazzon az állatoknak!
weerus#1852006-04-02 12:07:04
Válasz a(z) 184-es üzenetre:
Szerintem az, hogy a BDSM rajongók hírnevének árt, a kisebbik rossz!
A nagyobb baj, hogy a szülök ellenőrizetlenül szabadítják a gyerekeket a nettre!
Olyan játékok forognak közkézen, amik legálisan még nem is jelentek meg az országban!
Tudom ezt onnan, hogy a gyerekem, aki 27 éves, nagy játék rajongó, rendszeresen veszi az ilyen témájú újságokat, rendszeresen vesz részt a netten különböző játékokban.Ezek a játékok nemzetközi résztvevőkkel zajlanak.
Nem a cikkben szereplő kategóriába tartoznak. 
DE olyan gyerekek kapcsolódnak be, akik még csak 10-14 évesek.
És épp ezek a gyerekek ajánlanak fel gyakran olyan játékokat, amiről szó van.
Hihetetlen mennyire nem törődnek a szülök azzal, mit csinál a gyerek.
Olyan gépparkkal rendelkeznek, ami egy kis cég egész rendszerét kiszolgálhatná.
Mert ügye apuka jól keres! Megengedheti magának, hogy az ő kicsi fiacskája mindenből a legjobbat kapja.
Ráadásul el sem megy sehova, csendben el van a gép előtt a gyerek.
Kell ennél több?
Aztán amikor a barátja átmegy, és ki is próbálják az életben ami a játékban van, ott kezdődnek a gondok.

Vallom, igen árt a gyermekek fejlődésének ez a sok szemét, amivel nap-nap után játszanak, töltik az időt!
A szülők felelőssége ennek a kordában tartása.
Ezt gondolom.
dom001#1842006-03-30 16:39:12
Olvastam egy cikket, amelynek a címe Nemi erőszak orgazmusméterrel
!link:http://index.hu/tech/szoftver/rape0329/

A cikk lényege, hogy több olyan számítógépes játék jelent meg a fogyasztói piacon, amelyben csoportos nemi erőszak, bilincs, maszk, burkolt pedofilia van. 
A cikk szerint:
"Azon, hogy a pornográf játékok ártalmasak-e, semlegesek vagy egyenesen segítik az egyén szexuális fejlődését, késhegyre menő viták folynak kanadai, svéd és orosz tudósok között, hogy csak néhány érdekelt nemzet tudósait említsük. A leghangosabb tábor amellett érvel, hogy a pornográfia árt a léleknek, a képernyőn megtapasztalt erőszak a valóságban megismétlődik, és hogy a műfaj szexuálisan aberrált, deviáns bűnözőt nevel a játékosból - minél fiatalabb, annál deviánsabbat."

Szerintetek is? Szerintetek nem árt-e a bdsm rajongók "hírnevének" az ilyen megközelítés?
dom001#1832006-03-30 15:14:59
Válasz a(z) 181-es üzenetre:

Wee :)

Köszönöm az örömöd és a gratulációt is. 
kézcsók 

Ui.: És köszönöm mindazoknak, akik nateszra, sweetre és rám szavaztak.
palanta#1822006-03-30 07:45:18
Természetesen sweetann-nek is gratulálunk!

[1-60] [61-120] [121-180] [181-240] [241-241]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2330BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba92140Biszexuális vagy, be kell lépned!

#tonyy69200Kismeret
Ajánlott szobák
#centrum_szoba510Belvárosi szexmentes csevegő

#maszti_szoba300Eropolis hivatalos maszti szobája
Ajánlott szobák
#homo_szoba5250Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3240Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok710Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2430Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.